Jaunumi

Aktualitātes


   

Sporta mozaīka
Apskatīt komentārus (0)


14.12.2010


 

Futbolisti uzsāk sezonu

    Šajās brīvdienās aizvadītas divas spēļu kārtas Jēkabpils atklātajā čempionātā telpu futbolā. Pagājušā gada čempionvienība ,,Olins” ar rezultātu 4:2 pārspēja komandu ,,Zanner” un ar 5:1 – Salas novada komandu ,,Profecto”. Komandas ,,Litrs” futbolisti uzvarēja Viesītes sporta skolas komandu ar rezultātu 8:6, bet Pļaviņu komandu ,,ZS Spēki” – ar 7:1. Viesītieši pēc pirmā zaudējuma sasparojās, otrajā spēlē uzvarot komandu ,,Lauktehnika” ar 7:2. Komanda ,,Pļaviņas DM” burtiski sagrāva savus pretiniekus ,,ZS Spēki” (10:2) un ,,Zanner” (9:3). Nākamās spēles 18. un 19. decembrī.

 

Puiši iekļūst finālā

      Jēkabpils sporta skolas 12-gadīgie zēni Swedbankas Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionātā piedalījās pārspēlēs par iekļūšanu finālā. Uzvarot trīs pretinieku komandas, bet zaudējot tikai vienai, puiši īstenoja komandas nodomu un ir gatavi iekarot augstāku vietu šajā līgā.

 

Jēkabpilieši – Latgales čempioni

      Jēkabpils un novadu galda tenisisti sekmīgi startēja Latgales atklātajā komandu čempionātā, kas notika Rēzeknē. Pirmā komanda, kuras sastāvā bija pieredzējušie un meistarīgie spēlētāji Alberts Veigurs, Andris Krūmiņš un Aivars Kokins, 9 komandu konkurencē izcīnīja godpilno Latgales čempionvienības titulu. Arī otrā komanda           ( Dzintars Šmuidriņš, Jānis Saulītis, Jānis Slīpais, Jurijs Glotovs) apliecināja augstu spēlētprasmi.

 

Vīri spiež svaru stieni

       No Latvijas čempionāta svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma ar dažāda kaluma medaļām atgriezušies Jēkabpils un novadu spēka vīri. Latvijas čempiona nosaukumu ieguva Aleksandrs Miglāns. Sudraba medaļu cienīgi rezultāti bija Jonam Pauļukam un Vasilijam Drobovam. Juris Kampāns kļuva par bronzas medaļas īpašnieku. Arī pārējie komandas dalībnieki spieda stieni savu spēju robežās.

 

 

Peldētāji stiprina draudzību

      Salas peldbaseinā norisinājās draudzības sacensības peldēšanā, kurās piedalījās arī ciemiņi no Daugavpils un Rēzeknes. Vairākās vecuma grupās un dažādos stilos vairāk nekā 60 dalībnieki veica distances no 50 metriem līdz 200 metriem. No jēkabpiliešiem uzvarētāju godā tika Anita Millere, Elza Bojāre, Māra Gādmane, Agnese Anča, Marta Goberga, Marija Goberga, Krišjānis Pleiko, Kristaps Kalniņš. Daudzi peldētāji izcīnīja 2. un 3. vietas. Tika laboti vairāki personīgie rekordi, kas liecina, ka treniņos ir krietni pastrādāts.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA