Jaunumi

Aktualitātes


   
10107

Latgales biljarda čempionāts finišējis
Apskatīt komentārus (0)


23.12.2010


Jēkabpils, Rēzeknes un Daugavpils biljarda spēles entuziasti gada garumā tikās reizi mēnesī kādā no minētajām pilsētām. Noslēdzošā bija decembra nogales tikšanās Jēkabpils izklaides centrā OĀZE, kad ne tikai noskaidrojās čempionāta trešā apļa stiprākais spēlētājs, bet arī veiksmīgākā pilsētas komanda. Latgales atklātais čempionāts ir iemantojis popularitāti biljarda spēles lietpratēju vidū, par ko liecināja arvien pieaugošais spēlētāju skaits un jaunu talantu parādīšanās.

         Fināla tikšanās reizē Jēkabpilī mērojās spēkiem 16 labākie biljardisti un tā izvērtās par aizraujošu  azarta  paraugdemonstrējumu pašiem  spēlētājiem, kā arī līdzjutējiem. Iegūstot pirmo vietu čempionāta trešā apļa finālā, savu prasmi, varēšanu un spējas kārtējo reizi nodemonstrēja jaunākais dalībnieks –rēzeknietis Tomass Gailums. Tomasam tikai šovasar apritēja 18 gadi, bet viņa biljarda spēles meistarība ir novērtēta jau starptautiskā arēnā. Individuālā prasmē pārliecinoši otro vietu ieņēma līdz šim maz pazīstamais biljardists no Daugavpils Anatolijs Ribakovs. Savukārt Rēzeknes pārstāvis Dainis Dundurs trešais, daugavpilieši - Aleksandrs Vilmanis ceturtais un Genādijs Kaminskis piektais. Ne mazāk svarīgs tituls, kuram līdzi nāk īpašais izklaides centra OĀZE piedāvātais kauss, bija jānoskaidro pilsētu komandām ,,LATGALES TRĪSSTŪRIS’’ izcīņā. Jau divos šī gada posmos šo kausu, sīvā cīņā par katru reitinga punktu , uz savu pilsētu vizināja Rēzeknes komanda.Un arī pēdējā aplī uzvara tai bija pa spēkam . Bet pēc čempionāta nolikuma, komanda , kas trīs reizes pēc kārtas izcīna kausu- patur to savā īpašumā. Tā arī notika- ,,LATGALES TRĪSSTŪRIS’’ komandu kauss uz Rēzekni tika aizvests pavisam.

         Par īpašu gada noslēgumu un līdzšinējo aktivitāšu rezultātu varētu nosaukt arī faktu, ka apvienojoties biljarda spēles un šautriņu- darta lietpratējiem, tika dibināts klubs- BDK. Klubs, apvienojot šo atpūtas un sporta spēļu entuziastus, darbosies spēļu attīstībai, izaugsmei un pieejamas vides radīšanai interesentiem.

         Tuvāka informācija par šīm un citām interesentiem piedāvātajām aktivitātēm uz vietas izklaides centra OĀZE spēļu zālē Jēkabpilī, Rīgas ielā 105a, kā arī www.oazetev.lv

                     

             Arimanda Rode

 


 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA