Jaunumi

Aktualitātes


   
20154

Volejbolisti uz pozitīvas nots
Apskatīt komentārus (1)


28.12.2011


Nacionālajā līgā volejbolā ir aizvadīts pirmais aplis. Pirmā apļa noslēgums pabeigts uz pozitīvas nots, pieveikts principiālākais un svarīgākais pretinieks no turnīra tabulas viedokļa – SK Vecumnieki. Šī uzvara ļauj Jēkabpiliešiem turēties tā saucamajā „Play off” zonā, kas garantē izslēgšanas spēles pēc turnīra otrā apļa noslēguma. Ja par pašu spēli, tad turnīrs iesākts kā pa viļņiem, kas ir izskaidrojams ar pamatsastāva spēlētāja Aivja Kokina kājas traumu sezonas ievadā un komandas sastāva ļoti nopietno atjaunināšanu. Komandas spēlētāju sarakstā ir atrodami arī spēlētāji, kas ir tikai 14 gadus veci. Viens no tiem – Artjoms Soboļevs (1997) ir ļoti pat labi pierādījis sevi volejbola laukumā divās no spēlēm, parādot gudru un stabilu spēli gan servējot, gan precīzi spēlējot uzbrukumā. Ļoti labi komandā iejuties ir Maksims Belovs (1994), kurš arī pieskaitāms pie jaunajiem kadriem, bet sezonas vidū gūtais kājas savainojums liedzis viņam piedalīties atlikušajās pirmā apļa spēlēs. Nacionālās līgas spēles garšu izbaudīja arī Toms Spodris (1995), kurš ļoti labi spēles sācis no maiņas soliņa ar precīzām un agresīvām servēm. Stabila vērtība ir Jēkabpils komandas libero spēlētājs Mārcis Obrumans, kurš satur kopā komandas aizsardzību un serves uzņemšanu. Pēc viņa domām, spēle uz sezonas beigām ir manāmi uzlabojusies uz ko arī norāda spēļu rezultāti. Sezonā bija tikai divas bezcerīgi zaudētas spēles, bet pārējās spēles bija līdzīgas, kurās iespējams līdz galam nenospēlēja veiksmes faktors. Ļoti liels bieds pretiniekiem ir mūsu centra spēlētāju bloks. Aigars Rumjancevs un Raitis Makars ir mūsu divmetrinieki, kuri noteikti ir starp bloķētāju rezultatīvākajiem spēlētājiem līgā. Ļoti priecē arī Gvido Kampāns, kura planieris nu jau ir stabils un reizēm pat „vērtīgs” punktu gūšanas nozīmē. Atzīstamus vārdus pelnījuši arī Jānis Grunte, Gints Grunte un Armīns Zirģelis, kuri skaitās vecā kaluma spēlētāji un kuri bieži vien nospēlē epizodes tieši ar prātu. Mazliet vairāk veiksmes un riska, un noteikti uzvaras neizpaliks arī otrajā aplī. Jācer arī, ka skatītājs spēs novērtēt to, ka šāds spēles stils ar jaunajiem kadriem rezultātu nedos „uz sitiena”, bet gan nākotnē un turpinās atbalstīt savējos arī otrā apļa mājas spēlēs. Tikai kopā var paveikt lielas lietas!

Otrā apļa spēles sāksies jau uzreiz 2012. gada pirmajā nedēļā. Jāpiebilst, ka pirmās trīs spēles tiks aizvadītas izbraukumā un tikai 28. janvārī mājas spēle pret Kuldīgu.

Veiksmi Jums un arī mums Jaunajā 2012. gadā! Ticiet, mīliet un vienmēr paturiet sirdī vēlmi sasniegt kaut ko lielu! Šeit vietā ir kāda mūžīga vērtība :

„Tu esi tas, kas Tu esi

pateicoties tam, kam Tu tici.”

 

Ar cieņu, volejbola un sporta entuziasts Māris Trušelis.

 

Volejbolisti Nacionālajā līgā

 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA