Jaunumi

Aktualitātes


   
106663

Piedalies video konkursā un laimē 100 € dāvanu karti!
31.05.2019


Izveido pozitīvu, asprātīgu un aizraujošu video par savas ģimenes sportiskajām aktivitātēm un piedalies konkursā! Galvenā balva - 100 € dāvanu karte no sporta preču veikala "Fans". Konkurss atvērts no 2019. gada 10.jūnija līdz 11.augustam. Video ar nelielu tā aprakstu jāiesūta uz e-pasta adresi: kustibuprieks@inbox.lv. Uzvarētājs un simpātiju balvas ieguvējs tiks apbalvots 31.augustā “Sporta dienas” pasākuma ietvaros.


MĒRĶIS: Veicināt vecāku un bērnu pozitīvu, fiziski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu veicinošu kopā būšanu. Attīstīt ģimenes mērķtiecīgumu, saliedētību un prasmi strādāt komandā.


UZDEVUMS: Ģimene sagatavo un iesūta īsu un pozitīvu video materiālu (līdz 3,5 minūtēm ilgu) uz e-pastu kustibuprieks@inbox.lv, kurā ataino kā ģimene kopīgi sporto vai varētu to darīt. Klāt pievieno nelielu aprakstu par ģimeni un to, kā ģimenē tiek popularizēts veselīgs, aktīvs dzīvesveids.

 

VĒRTĒŠANA: Uzvarētājs tiks noteiks pēc žūrijas vērtējuma. Skatītāju simpātiju noteiks balsojums Jēkabpils sporta centra Facebook lapā.

 

GALVENIE VĒRTĒŠANAS KRITĒRIJI:

  • iesaistīto ģimenes locekļu skaits;
  • aktivitāšu un notikumu dažādība;
  • radošums.


BALVU FONDS: uzvarētāji saņem dāvanu karti 100 eiro vērtībā veikalā “Fans”. Pārsteiguma balva skatītāju simpātijai. 

 

Jautājumu gadījumā vērsties pie Jēkabpils sporta centra sporta speciālistes Daces Valteres (29885857) vai rakstot uz kustibuprieks@inbox.lv

 


Konkursu organizē: Jēkabpils sporta cents
 
      Atpakaļ