Jaunumi

Aktualitātes


   
107112

Koptreniņi Mežaparkā jūlijā (izmaiņas!)
04.07.2019


Izmaiņas - šīs vasaras kustību rotaļu noslēdzošais treniņš bija plānots 30. jūlijā, bet tiek pārcelts uz pirmdienu, 29. jūliju plkst. 10.00. Šoreiz bērni nevis vienkārši rotaļāsies un sportos, bet gan dosies aizraujošā piedzīvojumā pa Mežaparku, pildot dažādus supervaroņu uzdevumus. Vairāk informācijas meklējiet ŠEIT!

 

Jaunumi koptreniņu plānā! Vēl joprojām ikvienam ir iespēja piedalīties Jēkabpils sporta centra organizētajos koptreniņos, kas katru otrdienu un ceturtdienu notiek Jēkabpils Mežaparkā.

 

Lieliski atsaucību guvušas kustību rotaļas bērniem no 4 gadu vecuma, tāpēc arī tupmāk, katru jūlija otrdienu plkst. 10.10 bērni tiek aicināti uz nodarbībām.

 

Līdz šim plkst. 11.00 notika treniņš senioriem, bet laika gaitā šīm aktivitātēm pievienojušies arī cita vecuma interesenti, tāpēc turpmāk otrdienās un ceturtdienās plkst. 11.00 Mežaparkā notiks vispārattīstoša vingrošana svaigā gaisā ikvienam, kas vēlas zemas un vidējas intensitātes vingrošanas laikā tonizēt savu ķermeni un uzlabot pašsajūtu.

 

Savukārt tie, kas jau ir labā fiziskā formā, uz lielākas slodzes nodarbībām tiek aicināti otrdienu un ceturtdienu vakaros plkst. 18.00.

 

Treniņus vada sporta speciāliste Dace Valtere (tālr.: 29885857). 

 

Pulcēšanās uz treniņiem - pie meža namiņa! Tiekamies!
 
      Atpakaļ