Aktualitātes

112886

“Jēkabpils SC” futbolisti sagrauj “Sēlijas SS” komandu
28.07.2020

Sestdien, 25. jūlijā, “Jēkabpils SC” futbolisti savā mājas laukumā Jēkabpils stadionā Latvijas futbola 3. līgas čempionāta Latgales reģiona ietvaros uzņēma “Sēlijas SS” komandu.

Šajā cīņā jēkabpilieši pamatus uzvarai ielika jau pirmajā puslaikā, gūstot četrus vārtus, kamēr pretinieks iesita tikai vienus, tos pašus – izpildot soda sitienu. Kā vēlāk izrādījās, tie arī palika vienīgie viesu gūtie vārti, kamēr mājinieki otrajā puslaikā realizēja vēl četrus. Spēle noslēdzās ar rezultātu 8:1 “Jēkabpils SC” futbolistu labā.

Četrus punktus guva Mārtiņš Bojārs, trīs – Aigars Liņģis, bet rezultātu ar astoto punktu noslēdza Agnis Daģis.

Šobrīd “Jēkabpils SC” ar trīs uzvarām trīs spēlēs rezultātu tabulā ieņem pirmo vietu.

Nākamais futbola mačs jēkabpiliešiem gaidāms sestdien, 1. augustā, plkst. 14.00, kad viņi Jēkabpils stadionā “Vārpa” uzņems “BFC Daugavpils-3” futbolistus.