Jaunumi

Aktualitātes


   
107537

Jēkabpilieši kaldina medaļas Baltijas atklātajā čempionātā vieglatlētikā veterāniem Viļņā
12.08.2019


No 10. līdz 11. augustam Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notika VI Baltijas atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem, kurā piedalījās un medaļas izcīnīja arī sportisti no Jēkabpils.

 

Normunds Ivzāns 5 km soļojumā kāpa uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena. Zelta medaļas gan tāllēkšanā, gan augstlēkšanā savā vecuma grupā izcīnīja Ivars Timko. Vēl vienu zelta medaļu uz Jēkabpili atveda Jūlija Vēvere, kura piedalījās trīs skriešanas disciplīnās un savā vecuma grupā ieguva 1.vietu 3000 m skrējienā un divas 2. vietas – 800 m un 1500 m skrējienā. Ruta Šķipare ieguva sudraba medaļas 400 m, 800 m un 3000 m skrējienos un bronzas medaļu 1500 m skrējienā. Rita Šķipare izcīnīja trīs sudraba medaļas – smaguma mešanā, diska mešanā un vesera mešanā. Ivaram Dunduram smaguma mešanā un lodes grūšanā – 2. vieta, šķēpa mešanā – 3. vieta.

 

Jēkabpilietei Jūlijai Vēverei atceras sacensības ar siltām izjūtām: “Ļoti mājīgi un draudzīgi mūs visus uzņēma lietuvieši, dalībnieki bija no Baltkrievijas, Ukrainas, Igaunijas, Turcijas, Krievijas, Latvijas un, protams, paši lietuvieši. Valdīja mierīga un tiešām mājīga atmosfēra, visi dalījās jūtām, pārdzīvojumiem, profesionāļi dalījās pieredzē, uzmundrināja, kaut ko ieteica, pēc finiša visi spieda viens otram roku, daiļās dāmas samīļoja viena otru. Atvadoties patiesi veselības novēlējumi!”

 

Foto: no sportistu privātā arhīva
 
      Atpakaļ