Aktualitātes

112545

Ar Gunta Jankovska un Alises Laimiņas uzvarām noslēdzies Jēkabpils šaha turnīrs
25.06.2020

Pēc aizvadītām astoņām kārtām noslēgusies Jēkabpils sporta centra 2019./2020. gada balvu izcīņa šahā. Diemžēl ārkārtas situācija skāra arī šaha sacensības, un 10 plānoto turnīru vietā notika astoņi. Noslēdzošo – astoto turnīru – “B” turnīra šahisti izspēlēja 19. jūnijā, bet “A” turnīra dalībnieki – 20. jūnijā.

“B” turnīrā kopā piedalījās 22 trešās un zemākas kvalifikācijas šahisti. Kopvērtējumā, vērtējot sešas vislabāk aizvadītās kārtas, par uzvarētāju ar 92 punktiem kļuva Alise Laimiņa. Otro vietu ar 90 punktiem izcīnīja Toms Karpovs, bet trešajā vietā ar sakrātiem 76 punktiem ierindojās Ēriks Rudzāts.

Savukārt “A” turnīrā sacentās 31 otrās un augstākas kvalifikācijas šahists. Sacensību kopvērtējumā pirmo vietu ar 90 punktiem ieguva Guntis Jankovskis, aiz sevis otrajā vietā atstājot Alvi Vanaģeli (88 punkti), bet trešajā – Ģirtu Kiršbergu (69 punkti).

Ar visiem sacensību rezultātiem var iepazīties Jēkabpils sporta centra mājas lapā - http://jekabpilssc.lv/sacensibas/rezultati.