Jaunumi

Aktualitātes


   
108728

Aicinām uz pasākumu kopā ar zirgiem – „210 minūtes svaiga gaisa”
04.11.2019


Jēkabpils sporta centrs aicina ģimenes piedalīties aktīvās atpūtas pasākumā „210 minūtes svaiga gaisa”, kas notiks sestdien, 23. novembrī „Luģeniekos” (stallis „Ūsiņš”), Ābeļu pagastā, Jēkabpils novadā.

 

„Luģenieki” savu popularitāti iemantojuši šovā „Lauku sēta 2016”, kā arī ir iemīļota vieta visiem tiem, kam patīk zirgi un jāšanas sports. Turpat tuvumā plūst Daugava un ir pieejamas aizraujošas pastaigu un skaistu skatu vietas. Tieši tāpēc 23. novembrī aicinām ģimenes ar bērniem plkst. 11.00 pulcēties „Luģeniekos”, lai dotos nelielā, bet interesantā, aptuveni četrus kilometrus garā pārgājienā. Tā laikā veiksim dažādus uzdevumus, aplūkosim kara laika ierakumus un baudīsim meža un Daugavas ainavu skaistumu. Pēc tam, ap plkst. 13.00 sildīsimies ar tēju pie ugunskura. Savukārt ap plkst. 13.30 visiem būs brīnišķīga iespēja iepazīties tuvāk ar „Ūsiņa” zirgiem un izjāt ar tiem kādu aplīti, priekšroku dodot bērniem.

 

Ģērbieties ērti un atbilstoši laikapstākļiem un velciet apavus, ar kuriem nebaidaties iekāpt zirgābolā! Līdzi ņemiet desiņas vai kādu uzkodu pie tējas. Zirgi priecāsies par kādu veselīgu našķi.

 

Ja esi gana sportisks – uz pulcēšanās vietu dodies ar velosipēdu (no Jēkabpils 12-14 km).

 

Pasākumu organizē Jēkabpils sporta centrs un dalība tajā ir bez maksas. 
 
      Atpakaļ