Aktualitātes

82698

BK SMASH aktivitātes
01.12.2017

25.novembrī Rīgā norisinājās tenisa turnīrs zēniem un meitenēm līdz 8 gadu vecumam TC Ādaži MINHAUZENA kauss U8. Zēniem savu pirmo turnīru aizvadīja Oskars Dzērvītis, 6 gadi. Kopā Oskars šajā turnīrā aizvadījis 6 spēles, no kurām ir 3 spēles zaudējis un 3 spēles vinnējis un ierindojās 10. vietā.

26. novembrī Rīgā norisinājās tenisa turnīrs meitenēm un zēniem līdz 10 gadiem TC Ādaži WILSON kauss U10. Turnīrs pulcēja stiprākās tenisistes, par ko liecina pieteikumu skaits (36 meitenes!). Meiteņu konkurencē sacensībās piedalījās BK SMASH tenisiste Digna Konovalova. Meitenes tika sadalītas četrās apakšgrupās. Savā apakšgrupā Digna vinnēja visas spēles ( 4:0, 4:0, 4:1, 4:0). Pusfinālu Digna vinnēja ar rezultātu 4:0. Finālspēlē Digna piedzīvoja zaudējumu 1:4, tādējādi izcīnot sudrabu.

26. novembrī Daugavpilī, Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas Krosmintona Līgas otrais posms Latgales Čempionāts Krosmintonā. Sacensības notika vairākās kategorijās - sieviešu, O40, U12, U14, OPEN "B", OPEN kā arī dubultspēlēs. Sieviešu grupā BK SMASH spēlētāja Ingūna Aldiņa ar trīs uzvarām un vienu zaudējumu izcīnīja 2.vietu. Irina Lauva ar trīs zaudētām spēlēm un vienu uzvaru ierindojās 4.vietā. O40 grupā BK SMASH spēlētājs Uldis Lazdiņš ar trīs uzvarām un vienu zaudējumu izcīnīja 2.vietu. Dainis Lauva ar trīs zaudētām spēlēm un vienu uzvaru ierindojās 4.vietā. OPEN "B" grupā spēlētāji tika sadalīti trīs apakšgrupās. BK SMASH pārstāvis Artis Lauva savā apakšgrupā izcīnīja 1.vietu, uzvarot visas apakšgrupas spēles. Ceturtdaļfinālu un pusfinālu Artis uzvarēja divos setos. Finālspēlē Artis trijos setos piekāpās un izcīnīja sudrabu. OPEN grupā Uldis Lazdiņš savā apakšgrupā ierindojās 2.vietā, kas lāva izkļūt no apakšgrupas. Izslēgšanas spēlē ceturtdaļfinālā Uldis piekāpās divos setos. OPEN grupā Andrejs Krūmiņs savā apakšgrupā izcīnīja uzvaru. Ceturtdaļfinālā, pusfinālā un finālā Andrejs izcīnīja uzvaras. Dubultpēlēs Artis Lauva/Dainis Lauva zaudēja ceturtdaļfinālā un cīņa par piekto vietu piedzīvoja zaudējumu, ierindojoties 6.vietā. Ingūna Aldiņa/Uldis Lazdiņš zaudēja pusfinālā sacensību uzvarētājiem un ierindojās 4.vietā. Mārtiņš Žogots/Andrejs Krūmiņš izcīnīja 2.vietu.