41109

SPORTA NOTIKUMU MOZAĪKA
Apskatīt komentārus (0)

25.12.2013

JĒKABPILIEŠI MĀJAS SPĒLĒ PIEKĀPJAS VIESIEM. Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijā Jēkabpils-2 komanda šajā gadā aizvadīja pēdējo mājas spēli, savā laukumā uzņemot Mārupes basketbolistus. Ar rezultātu 70:95 (16 – 31; 22 – 23; 21 – 21; 11 – 20) tika piedzīvots sāpīgs zaudējums. Rezultatīvākais spēlētājs komandā bija Artis Arnītis ar gūtiem 18 punktiem. Jēkabpils - 2 komandai šajā gadā vēl atlikušas divas spēles, kuras aizvadīs izbraukumā. 28.decembrī viņi atkārtoti tiksies ar Mārupes komandu, bet 30.decembrī – ar Rīdzene/Turība.

IESKATS TELPU FUTBOLA AKTUALITĀTĒS. Nedēļas nogalē Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā tika aizvadītas kārtējās spēles Latvijas ZA reģiona veterānu telpu futbola čempionātā. Sīvā cīņā ar Alūksnes komandu, jēkabpilieši nospēlēja neizšķirti – 1:1. Komandas labā vārtus guva Ainārs Joksts. Savukārt, nozīmīgu uzvaru ar rezultātu 3:1 Jēkabpils komanda izcīnīja pār Gulbenes futbolistiem. Rezultatīvākie spēlētāji bija Ruslans Bajārietis ar 2 gūtiem vārtiem un Sergejs Trofimovs – 1. Nākamās sabraukuma spēles notiks 26.janvārī Rēzeknē.

Jēkabpils pilsētas regulārajā atklātajā čempionātā telpu futbolā aizvadīta jau 4.kārta. Kārtējās uzvaras un 3 punktus kopvērtējuma tabulā izcīnīja komanda „Jubergs”, kas ar 4:1apspēlēja „Litrs” futbolistus (Dmitrijs Aleksejevs – 2, Mārtiņš Bojārs un Sergejs Ļebedevs – pa 1; Lauris Podnieks -1) un „Ošukalns”, kas ar 7:4 pārspēja „Wurth” (Oļegs Peņkovskis – 3, Deniss Rakels – 2, Anatolijs Grigorjevs un Igors Grigorjevs – pa 1; Ainārs Joksts – 3, Raimonds Ančs – 1). Savukārt, „Latgran” komanda ar 6:1 pieveica „Variešus” (Mārcis Rūtiņš – 3, Anvars Betkers – 2, Edmunds Labeiko – 1; Artis Dačis – 1), bet sīvā cīņā ar 5:4 uzvaru izcīnīja Viesīte pār SMS Auto (Juris Zans – 3, Edijs Čibulis un Mārtiņš Jasis – pa 1; Einārs Daģis – 2, Andris Bokāns un Maksims Tjukovs – pa 1). Jēkabpils sporta skolas audzēkņi ar 18:0 sagrāva Krustpils komandu (Maksims Potlovs – 9, Armands Kalvāns – 3, Dairis Jakubovskis, Andrejs Leščovs, Stasis Molčanovs, Niks Vilkaplāteris, Edvīns Dravnieks un Raivo Liepiņš – pa 1). Pēc aizvadītām četrām kārtām ar 12 punktiem vadībā ir izvirzījusies komanda „Jubergs”, bet ar 11 punktiem viņiem seko „Ošukalns”. Nākamās spēles notiks 11. un 12.janvārī plkst.12:00 Jēkabpils 3.vsk. sporta manēžā.

Baiba Grasa

KĀRTĒJĀS UN PIRMĀS UZVARAS. Pirmssvētku nedēļas nogalē aizvadītas divas spēles Jēkabpils pilsētas atklātajā basketbola čempionātā. Kārtējo uzvaru izcīnīja DLLA, kas ar rezultātu 103:77 uzvarēja JSS A (Kārlis Jukšinskis 23pt, Arnis Ķēniņš 20pt, Jānis Koļesisnskis 17pt, Dāvis Dāboliņš un Artis Vecumnieks 10pt, Kaspars Ozoliņš 9pt, Jānis Zvirgzds 5pt, Aivis Ivbulis 4pt, Matīss Koļesinskis 3pt, Kaspars Čanders 2pt; Daniels Burda 42pt, Edijs Stiebriņš 20pt, Vitolds Zemītis 9pt, Reinis Šmits 5pt, Rūdolfs Samuls 1pt.). Savukārt, pirmo uzvaru čempionātā izcīnīja Pļaviņu basketbolisti, kas ar rezultātu 86:75 apspēlēja JSS U-16/17 (Guntis Džeriņš 35pt, Uldis Bondarevs 13pt, Valdis Džeriņš 10pt, Aigars Bērziņš 9pt, Norberts Mickēvičš 8pt, Andris Knodze 6pt, Kaspars Kokins 5pt; Kalvis Kirejevs 30pt, Dāvis Šteinarts 22pt, Jēkabs Smilškalns 11pt, Agris Bojārs un Eduards Mitris 4pt, Kirils Veļikijs un Arnolds Arnītis 2pt.). Nākamās spēles notiks 28. decembrī plkst.15:30 un 29.decmebrī plkst.11:00.

Artūrs Elksnītis

VOLEJBOLISTI PIRMO APLI NOSLĒDZ LĪDERPOZĪCIJĀS. Piektdien 20.decembrī SK „Jēkabpils lūši” savās mājās aizvadīja 1.līgas pirmā apļa pēdējo spēli ar Junioru izlase/RVS volejbolistiem. Pirmo setu ļoti pārliecinoši iesāka jēkabpilieši, dominējot praktiski visos spēles paņēmienos. Agresīvi servējot un pašiem veiksmīgi uzņemot serves, jēkabpilieši spēja produktīvi darboties blokā un uzbrukumā, izspēlēt skaistas kombinācijas. Līdz ar to likumsakarīgs pirmā seta iznākums - 25-16 SK „Jēkabpils lūši” labā. Arī otrais sets ritēja pēc līdzīga scenārija, kuru jēkabpilieši uzvarēja ar rezultātu 25-19. Trešajā setā ļoti veiksmīgi servēs darbojās Junioru izlase/RVS, kas apslāpēja mājinieku uzbrukumu. Trešā seta rezultāts 21-25 jau viesu labā. Arī ceturtajā setā agresīvi turpinājaservēt viesi unSK „Jēkabpils lūši” spēlētājipieļāva krietni vairāk kļūdu, kas neļāva pacīnīties par uzvaru setā. Ceturtā seta rezultāts 19-25 - viesu labā. Spēles uzvarētāju nācās noskaidrot piektajā setā. To ļoti labi iesāka jēkabpilieši, cīnoties par katru bumbu aizsardzībā un pašiem veiksmīgi noslēdzot uzbrukumus. Sets uzvarēts visai pārliecinoši 15-8 un visā spēlē 3-2. Ar šo uzvaru jēkabpilieši ieguva 2 pt. turnīra tabulā un, noslēdzot pirmo apli, SK „Jēkabpils lūši” turnīra tabulā atrodas 1.vietā ar 17 punktiem. Tuvākajiem sekotājiem Junioru izlasei/RVS - 12 punkti. Daudz laika svinībām komandai nav, jo nākamā spēle jau nākamgad 4.janvārī izbraukumā pret Talsiem, savukārt mājas spēle 19.janvārī plkst.13:00 Jēkabpils 2.vsk.sporta zālē pret Ziemeļkurzemi.

SK Jēkabpils lūši komanda visiem novēl siltus un gaišus Ziemassvētkus,

kā arī laimīgu un panākumiem bagātu Jauno 2014.gadu.

Mārcis Obrumans

JĒKABPILS TIEK PIE DIVIEM ZELTIEM. Aizvadītajā svētdienā Jelgavas Sporta hallē norisinājās kārtējās spīdmintona sacensības - Jelgavas Sporta servisa centra Ziemassvētku kausa izcīņa spīdmintonā, kas pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu no dažādām Latvijas pilsētām. Pateicoties Jelgavas Sporta servisa centra atbalstam Jelgavā līdz šim tiek pulcēts lielākais dalībnieku skaits, arī šoreiz jauns rekords, nu jau 34 dalībnieki (16 jelgavnieki) no dažādām Latvijas vietām. Sacensības, kā ierasts, norisinājās vairākās kategorijās - Vīrieši (OPEN), Sievietes un pirmo reizi Latvijā arī Sievietes 35+. Vīriešu (OPEN) kategorijā par titulu cīnījās 24 dalībnieki, to starpā arī šī brīža reitinga līderi. Grupu turnīrā nekādu pārsteigumu nebija, spēcīgākie reitinga dalībnieki arī ieņēma pirmās vietas grupās un turpināja cīņu izslēgšanas turnīrā. Ziemassvētku kausu Vīriešu (OPEN) kategorijā ar pārliecinošu uzvaru finālspēlē izcīnīja jēkabpilietis Andrejs Krūmiņš (16:10; 16:6) pieveicot skaistkalnieti Arialdu Auželi.
Sieviešu kategorijā cīnījās 5 dalībnieces, to starpā arī visas reitinga līderes. Uzvarētāja tika noskaidrota savstarpējās spēlēs, kur katra dalībniece mērojās spēkos ar pārējām dalībniecēm. Arī šeit nekādu pārsteigumu nebija un Ziemassvētku kausu Sieviešu kategorijā, rādot pārliecinošu sniegumu un nezaudējot nevienu setu no 4 spēlēm, izcīnīja Santa Paegle no Brenguļiem.
Arī kategorijā Sievietes 35+ dalību ņēma 5 dalībnieces. Arī šeit pārliecinošs sniegums no reitinga līderes Ingūnas Aldiņas (Jēkabpils), kura pārspēja savas konkurentes.