31752

SPORTA NOTIKUMU VIRPULIS
Apskatīt komentārus (0)

10.12.2012

BK JĒKABPILS PIEDZĪVO ZAUDĒJUMU PRET JELGAVNIEKIEM. Svētdien, 9.decembrī BK Jēkabpils devās uz Jelgavu, lai atkārtoti mērotos spēkiem ar BK Jelgava. Ikviens no līdzjutējiem atceras lielisko jēkabpiliešu mājas spēli un uzvaru ar rezultātu 104:103 pār jelgavniekiem, bet šoreiz mājinieki bija apņēmības pilni uzvarēt un spēli uzsāka pietiekami pārliecinoši, pirmo puslaiku noslēdzot ar 23:18. Lai arī jēkabpiliešiem turpmākajās trīs ceturtdaļās pat no -18 izdodas samazināt punktu starpību līdz minimumam un spēles pēdējās 2 minūtēs ir vien viena trīspunktu metiena attālumā līdz neizšķirtam, tomēr viņiem neizdodas izcīnīt atkārtotu uzvaru pār BK Jelgava un ar rezultātu 93:86 (27:20, 22:26, 21:22) tiek piedzīvots zaudējums. Rezultatīvākie spēlētāji BK Jēkabpils rindās šajā spēlē bija P.J. Hill ar 20 punktiem un Jurijs Aleksejevs ar 16 gūtiem punktiem un 11izcīnītām bumbām. Nākamo spēli BK Jēkabpils aizvadīs trešdien, 12.decembrī plkst.19:30 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā ar Latvijas Universitātes komandu.

LBL 3 JĒKABPILS SC KOMANDA ATZĪST LĪDERU PĀRĀKUMU. Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas debitanti Jēkabpils SC basketbolisti piektdienas vakarā aizvadīja izbraukuma spēli Cēsīs, kur tikās ar mājiniekiem „Dārznieks/Cēsis”. Ar rezultātu 96:62 (28:16; 17:16; 26:16; 25:14) bija jāatzīst turnīra līderu pārākums. Rezultatīvākie spēlētāji Jēkabpils SC komandā ar 19 punktiem bija Edmunds Lazdāns, ar 11 punktiem - Miķelis Liberts un ar 10 punktiem - Edijs Stiebriņš. Nākamo spēli jēkabpilieši aizvadīs atkal izbraukumā, dodoties uz Saulkrastiem, lai 11.decembrī plkst.20:00 tiktos ar mājiniekiem, kas turnīra tabulā atrodas tikai par 2 pozīcijām augstāk.

NOSLĒDZIES IR LATVIJAS KAUSS SPĒKA TRĪSCĪŅNIEKIEM. Sestdien, 8.decembrī, Jēkabpils sporta namā aizritēja ikgadējais Jēkabpils Atklātais čempionāts spēka trīscīņā, kas bija veltītas Ivana Voroņecka piemiņai, un vienlaikus notika arī noslēdzošais XVIII Latvijas Kausa posms. Neskatoties uz garo un nogurdinošo posmu maratonu un šoreiz nelielo dalībnieku skaitu – tikai 27 (25 vīrieši un 2 sievietes), spēka trīscīņnieki spēja uzrādīt ļoti augstus rezultātus. No jēkabpiliešu vidus par zelta medaļnieku kļuva Andrejs Razujevs svara kategorijā līdz 105kg un par sudraba medaļnieku – Jurijs Bosovs sv.kat. līdz 83kg. Savukārt, kā „Labākais seniors” tika nominēts Juris Kampāns. Komandu kopvērtējumā Jēkabpils SC komanda ierindojās 4.vietā no 7. No 15.-16 decembrim jēkabpilieši mēros ceļu uz Jelgavu, lai startētu Latvijas čempionātā svara stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma.

TELPU FUTBOLISTI UZSĀK CĪŅU PAR ČEMPIONA TITULU. Svētdien, Jēkabpils 3.vsk. sporta manēžā tika aizvadīta 1.kārta Jēkabpils pilsētas 2012./2013.gada regulārajā atklātajā čempionātā telpu futbolā. Šogad savu dalību ir pieteikušas 8 komandas, tādejādi ikviena no komandām noteikti centīsies parādīt savas labākās spēles regulārā čempionāta laikā, jo visām komandām būs iespēja kvalificēties astotdaļfinālam. Kā pirmās 2 x 25min. uz laukuma devās komandas „Lauktehnika” un „LivMet” (Līvāni), kurā ar rezultātu 4:6 pārāki bija līvānieši. Nākamajā duelī starp Jēkabpils komandām ar rezultātu 12:5 komanda „AU” pārspēja „JAKO”. Tikai ar vienu vārtu starpību 4:3 komanda „Ošukalns” noturēja uzvaru pār Viesītes SS. Savukārt, pagājušā gada čempioni komanda „Jubergs” ar rezultātu 5:1 apspēlēja Salas futbolistus. Rezultatīvākie spēlētāji 1.kārtā bija Edvīns Kampāns („AU”) ar 8 gūtiem vārtiem, Dmitrijs Aleksejevs („Jubergs”) un Artjoms Kuvšinovs („LivMet”) ar 3 gūtiem vārtiem. Nākamo kārtu futbolisti aizvadīs šosestdien, 15.decembrī, plkst.12:00 Jēkabpils 3.vsk. sporta manēžā.

Baiba Grasa

SPRAIGA CĪŅA PIECU SETU GARUMĀ VOLEJBOLA LAUKUMĀ. Sestdien 8. decembrī Jēkabpils volejbolisti savā mājas spēļu zālē, Latvijas čempionāta 1.līgas ietvaros, sacentās ar volejbolistiem no Aizputes. Piecu setu volejbola trillerī diemžēl nācās atzīt viesu pārākumu ar 3-2. Pirmo setu jēkabpilieši iesāka visai pārliecinoši un bez lieliem kritumiem, noslēdzot pirmo setu bez cīņas galotnē, uzvarot ar rezultātu 25-18. Šķietami vieglā pirmā seta uzvara mājiniekus iemidzināja un viesus no Aizputes atdzīvināja. Šis atslābums arī atspoguļojās otrā seta gaitā, netiekot galā ar pretinieku servēm un veiksmīgi nenoslēdzot uzbrukumus, Jēkabpils komanda cieta zaudējumu ar rezultātu 20-25. Trešajā setā spēle ritēja teju punkts punktā, rezultāta starpība te vienai te otrai komanda bija +1 punkts, kur seta galotnē veiksmīgāki un meistarīgāki izrādījās jēkabpilieši, uzvarot to ar 25-23. Ar šī seta uzvaru, Jēkabpils komanda bija ieguvusi jau 1 punktu turnīra tabulā. Spēles ceturtais sets tika iesākts ne visai veiksmīgi, pieļaujot vienu kļūdu pēc otras, un rezultāts uz tablo jau diezgan pārliecinoši par labu Aizputes komandai. Bet jēkabpilieši parādīja raksturu un cīņas sparu, diezgan īsā laikā panāca viesus un izlīdzināja rezultātu, seta galotnē bija iespēja pat noslēgt setu un visu spēli, diemžēl tas netika izmantots un spraigā galotnē uzvaru svinēja volejbolisti no Aizputes. Uz emocionālā pacēluma viesi arī svinēja uzvaru piektajā setā ar rezultātu 15-11 un uzvarot visā spēlē 3-2. Pēc šīs spēles Jēkabpils volejbola komanda turnīra tabulā ar 12 punktiem atrodas sestajā vietā. Nākamo spēli aizvadīsim sestdien 15.decembrī Jēkabpils 2.vsk. sporta zālē plkst. 13.00 ar SK RTU-UPS, kas turnīra tabulā atrodas vienu vietu augstāk. Šī būs pēdējā spēle 2012. gadā, ar kuru noslēgsies 1. apļa spēles Jēkabpils komandai.