31243

SPORTA MOZAĪKA
Apskatīt komentārus (0)

20.11.2012

IZBRAUKUMĀ HANDBOLISTIEM ZAUDĒJUMS. Aizkrauklē sestdien Jēkabpils SS/SC komandai ar rezultātu 19:24 bija jāatzīst Skrīveru handbolistu pārākums. Lai arī pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu jēkabpiliešu pārsvaru – 11:10, taču pēc pārtraukuma skrīverieši veiksmīgi noslēdzot vairākus uzbrukumus bez pretuzbrukuma, spēja izvirzīties vadībā un noturēt iegūto pārsvaru līdz spēles beigām. Rezultatīvākie spēlētāji Jēkabpils SS/SC komandā bija Māris Ravžajevs ar 6 gūtiem vārtiem un Jānis Zvaigznītis ar 5 vārtiem. Nākamo spēli jēkabpilieši aizvadīs 2.decembrī plkst.12:30 VEF sporta namā ar RTU-S komandu.

NOZĪMĪGA UZVARA JĒKABPILIEŠIEM. 17.novembrī nozīmīgu uzvaru savās mājās guva BK Jēkabpils ar rezultātu 91:75 (19:22; 21:8; 26:18; 25:27) pār BA Turība. Lai arī uzbrukumā jēkabpiliešiem neizdevās īstenot visu simtprocentīgi, to kompensēja viņu veiksmīgā darbība atlecošo bumbu izcīņā - 52:27, tādejādi ļaujot noturēt iegūto pārsvaru pēc pirmā puslaika. Komandas labā 34 punktus guva P.J. Hill un 24 punktus Tood O’Brien. Svētdien, 25.novembrī pkst.17:00 jēkabpilieši savā laukumā uzņems BK Jelgava, kas turnīra tabulā ir tikai par 2 pozīcijām augstāk.

Savukārt, 20.novembrī LBL3 mājas spēlē Jēkabpils SC jaunie basketbolisti ar rezultātu 64:87 (17:25; 21:18; 6:29; 20:15) piedzīvoja zaudējumu spēlē pret Jūrmalas sporta skolu. Lai arī spēles izskaņā jēkabpilieši nodemonstrēja, ka cīņas spars viņos vēl liels, tas tomēr liedza attapties pēc 3.ceturtdaļā „smagā klupiena” laika trūkuma dēļ. Nozīmīgus 18 punktus komandā guva gan Daniels Burda, gan Miķelis Liberts.

SKRĒJIENS UBAGLĪCĪ LĪVĀNOS. 18.novembrī Līvānos notika gadskārtējās Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītas sacensības „Skrējiens pa Ubaglīci”, uz kurieni devās arī jēkabpilieši. Organizatoru izveidotajās distancēs, mūsu skrējēji parādīja lielisku sniegumu, vairākkārt kāpjot uz goda pjedestāla augstākajiem pakāpieniem. Bronzas medaļu 1000 m skrējienā V12 grupā ar rezultātu 4:22,0 izcīnīja Jānis Vilnrags. Sudraba medaļnieku vidū bija Ralfs Lipenītis V10 grupā, kas 800m veica 3:38, Laura Baumane 1000m distancē ar rezultātu 4:32,0 V12 grupā un Anatolijs Macuks V20 grupā 8000m skrējienā, finišējot pēc 27:04. Uz visaugstākā pakāpiena kāpa un zelta medaļas izcīnīja Samanta Kalniņa S10 grupā, kas ar rezultātu 3:58 bija labākā 800m skrējienā, S12 grupā Megija Pulkstene 1000m veicot 4:20,0, S16 grupā 2000m distancē Elīna Holopova ar rezultātu 8:09,0, S20 grupā 4000m distancē Zane Jokste ar rezultātu 16:27, kā arī nepārspēti palika jau niešiPēteris Lazdiņš V16 grupā 4000m distancē ar rezultātu 13:56 un Viesturs Ivbulis V18 grupā 8000m distancē, finišējot pēc 28:34.

VEIKSME DUBULTSPĒLĒ GALDA TENISISTĒM. 17.novembrī Preiļu novada sporta skolā startēja 1991.gadā un vēlāk dzimušie galda tenisisti Latvijas 2012.gada junioru meistarsacīkstēs galda tenisā. Individuāli priekšsacīkstēs dalībnieki spēlēja apakšgrupās, bet finālā sacentās pēc vienmīnusa sistēmas. Veiksmīgi izkļūstot no apakšgrupām, bet nedaudz nepaveicoties finālā, Jekaterina Bogdanova palika 4.vietā, bet Jekaterina Jekaraševa 9.vietā. Savukārt, Jānim Slīpajam spēlēs ar labākajiem Latvijas galda tenisistiem negāja tik spīdoši, tādejādi paliekot tikai 17.vietā. Dubultspēlēs Jekaraševa/Bogdanova spēja revanšēties un izcīnīja 3.vietu.

HOKEJISTI SĀK SEZONU. Sezonu 2012./2013.gada Daugavpils pilsētas atklātajā hokeja čempionātā uzsākušas 2 komandas – HK Latgran startē Daugavpils zonā „Classic” divīzijā, kur 6 komandas katra ar katru aizvadīs divu apļu turnīru, bet HK Jēkabpils Latgales zonā – Sākumveterānu hokeja līgā (SVHL), kur 9 komandas aizvadīs viena apļa turnīru, cīnoties par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. SVHL līgā pirmajā spēlē HK Jēkabpils hokejisti ar 2:0 apspēlēja Baltinavas komandu, bet nākamajās divās spēlēs tikai pēcspēles metienu sērijā ar 4:5 bija jāpiekāpjas gan Zarasai, gan Kalupes komandai. Savukārt, HK Latgran ir aizvadījusi jau 4 spēles, piedzīvojot tajās zaudējumus. Ar 3:7 tika atzīts Preiļu komandas un ar 1:7 „PSK” komandas hokejistu pārsvars. Smagu sakāvi ar 1:19 piedzīvoja spēlē pret vienu no turnīra līderiem komandu „LRC”. Savukārt, pēcspēles metienu sērijā uzvaru ar 6:7 „izrāva” Rēzeknes komanda.