20047

SPORTA MOZAĪKA
Apskatīt komentārus (0)

21.12.2011

BASKETBOLS. Nedēļas nogalē Jēkabpils atklātajā čempionātā basketbolā vīriešiem tika aizvadītas 3 spēles, kurās uzvaras par pretiniekiem guva „Bebrīši/Ceļi” ar rezultātu 99:82 pārspējot JSS - 96/97 (rezultatīvākie spēlētāji - Normunds Kārkliņš – 24p.; Artis Arnītis – 35p.). Pie 2 punktiem turnīru tabulā tika arī JSS – A komanda, kas ar 104:62 uzvarēja „V V” komandu (Matīss Caune – 46p.; Artūrs Elksnītis – 23p.). Un kārtējā uzvara komandai „Bebrīši/Ceļi” pār Aizkraukli - 89:52 (Mairis Dzenis – 41p.; Artūrs Stars un Mikus Ievāns pa 16p.). Čempionātā nākamās spēles notiks jau 2012.gada 08.janvārī (svētdiena) plkst.11:00 Sporta namā.

HANDBOLS. Atvainojoties daudzajiem līdzjutējiem par sagādātajām neērtībām sakarā ar pārcelto spēli, trešdien, 14.decembrī, Sporta namā notika Latvijas 1.līgas čempionāta handbolā vīriešiem 1.apļa pēdējā spēle, kurā tikās Jēkabpils SS/SC ar MSĢ/LAT-92. Pirmo puslaiku jēkabpilieši uzsāka ļoti neveiksmīgi 10:19, taču tas netraucēja otrajā puslaikā viņiem sasparoties un nospēlēt līdzvērtīgi ar murjāniešiem - 13:15. Diemžēl pietrūkstot šī cīņas spara pirmajā puslaikā, Jēkabpils SS/SC komanda ar rezultātu 23:34 zaudēja MSĢ/LAT-92 komandai. Pēc pirmā apļa mūsu komanda ieņem 7.vietu.

GALDA TENISS. 17. decembrī Sporta namā notika gadskārtējais GTK Namejs Latvijas tūres 3. posms. Sacensībās piedalījās 35 sportisti un šīs spēles cienītāji gan no Latvijas, gan Lietuvas. Šajās sacensībās sievietes un vīrieši spēlē kopā un notiek pēc divmīnuss sistēmas ar visu vietu noskaidrošanu. Goda pjedestālu sadalīja Lietuvas galda tenisisti. No jēkabpiliešiem augstāko vietu izdevās izcīnīt Jekaterinai Bogdanovai – 16.vieta. Vēl startēja Andris Krūmiņš, Jānis Slīpais, Valdis Veigurs un Jānis Saulītis.

VOLEJBOLS. Latvijas čempionāta Nacionālajā līgā Jēkabpils volejbolisti svētdien aizvadīja mājas spēli, tiekoties ar SK Vecumnieki komandu. Zaudējot tikai vienu setu, jēkabpilieši izcīnīja pirmo uzvaru – 3:1. Pēc pirmā apļa Jēkabpils komandai ir 4 punkti un turnīra tabulā ieņem 8.vietu. Jau 07.janvārī viņiem ir izbraukuma spēle ar VK Mārupe SC, kas ar 5 punktiem ieņem 7.vietu. Pirmajā aplī jēkabpilieši piekāpās mārupiešiem tikai 5 setā ar rezultātu 10:15.

Jēkabpils 2011./2012. gada atklātajā čempionātā volejbolā vīriešiem aizritēja 1.apļa pēdējās spēles. Uz spēles laukuma Krustpils novada Spuņģēnos tikās komandas „Z-Light” (Līvāni) un LVM. Četros setos pārāki bija līvānieši ar rezultātu 3:1. Savu pirmo uzvaru izcīnīja Jēkabpils sporta skolas komanda, kas 5 setos ar rezultātu 3:2 pārspēja „Z-Light” komandu. Pēc pirmā apļa līderpozīcijas ar 11 punktiem ir nostiprinājusi „Jēkabpils ūdens” komanda. 7 punktus ir ieguvusi „Z-Light” (Līvāni), 5 punktus – LVM, 4 punktus – „Saldus ceļinieks”, 3 punktus – Jēkabpils sporta skola. 2.apļa spēles solās būt saistošākas un intriģējošākas, kā arī izkārtojums turnīru tabulā var vēl mainīties. Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, volejbolisti Sporta namā plkst.10:00 uzsāks jau 2.apļa spēles.

Noslēdzies ir Preiļu novada atklātais čempionāts volejbolā. Jēkabpils pilsētas sieviešu komanda 17.decembrī cīņā par 3.vietu tikās ar BJSS – 1 komandu. Spraigā spēlē setu galotnēs jēkabpilietes ar 0:3 tomēr piekāpās pretiniecēm. Komandā spēlēja Inita Smirnova, Dace Grīnfelde, Vineta Gutāne, Līga Veipa, Daiga Dābola, Sandra Ābola, Gunta Tauriņa, Tatjana Donāne, Dana Sila.