Jaunumi

Aktualitātes


   
104621

Ziemīšu jampadrača 2.posmā spraiga cīņa ziemas duatlonā
04.02.2019


Svētdien, 3.februārī, aizvadīta Jēkabpils 4 kārtu ziemas sacensību tautas sportā “Ziemīšu jampadracis” 2.kārta – Ziemas duatlons (slēpošana+skriešana). Slēpošanas distances garums tika sadalīts atbilstoši vecuma grupām no 1.5 līdz 4.5 km, skriešanas distances garums - no 0.5 līdz 1.5 km.

Savās vecuma grupās ātrākos rezultātus uzrādījuši – Imants Meldrājs, Lūcija Brikše, Leonīds Valdonis, Aivita Ķiploka, Ivars Saldaks, Zanda Kārkliņa, Valdis Fiļovs, Zane Lauva, Ingus Znotiņš, Imalda Žurila, Laura Nikola Pinne, Kitija Elksne, Kristiāns Lipskis un Juris Celmārs.

Sacensību “Ziemīšu jampadracis” mērķis ir veicināt iedzīvotāju nodarbošanos ar aktīvu ziemas sporta veidu iepazīšanu un noskaidrot aktīvākos un ātrākos dalībniekus dažādās vecuma grupās. Sacensību atlikušie posmi Jēkabpils Mežaparkā norisināsies 17.februārī un 3.martā pl.13:00. Dalība sacensībās ir bezmaksas un jāpiesaka pirms katras kārtas no 12:00 līdz 12:50 Mežaparka namiņā. Nākamajās sacensību kārtās paredzēts komandu stafešu slēpojums un 1 stundas slēpojums. Aicināts ikviens sportot gribētājs neatkarīgi no vecuma un slēpošanas iemaņu meistarības.  Katrā sacensību kārtā Jēkabpils Sporta centrs sagādā kādu “laimīgās izlozes” pārsteiguma balvu dalībniekiem. Šoreiz tas bija izbrauciens ar sniega motociklu, ko izbaudīja Laura Nikola Pinne un Aivita Ķiploka.

Atgādinām, ka bezsniega gadījumā slēpošana tiek aizstāta ar skriešanu! Dalībnieku vietas kopvērtējumā nosaka pēc 3 labāko posmu punktu (izcīnīto vietu) summas noteiktajās vecuma grupās. Vienāda punktu skaita gadījumā, augstākā vietā dalībnieks, kuram labāks rezultāts ,,Stundas slēpojumā”.

Informāciju apkopoja

Dace Valtere

 

Ielādēju... 
      Atpakaļ