19496

Zelta medaļas svarbumbu celājiem
Apskatīt komentārus (1)

28.11.2011

26. novembrī Rīgā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā norisinājās Latvijas čempionāts svarbumbu sportā 2011. Ar šīm sacensībām tika noslēgta 2011 gada svarbumbu sporta sezona. Šajās noslēguma sacensībās piedalījās arī biedrības „Jāņa Āboliņa sporta klubs” svarbumbu cēlāji.

Kopā no Jēkabpils startēja 11 sportisti izcīnot 10 medaļas. Lāsma Lapiņa kļuva par Latvijas čempioni savā svara kategorijā gan jaunietes grupā, gan arī juniores grupā. Ļubova Klementjeva ieguva bronzas medaļu gan sievietes grupā, gan arī juniores grupā. Par Latvijas čempioniem kļuva Normunds Maščalkins, Aleksandrs Nasirs, Kristaps Zemītis un Vladislavs Voitehovičš  savās svara kategorijās jauniešu grupā. Īpaši jāuzsver tas, ka Vladislavam šis bija pēdējais starts jauniešu grupā un tas bija ļoti grandiozs noslēgums, jo viņš uzstādīja divus jaunus Latvijas rekordus. Henrijs Sidorenkovs izcīnīja bronzas medaļu. Vīriešu grupā Valērijs Cvetkovs un Kristaps Zemītis ieguva sudraba medaļas, bet nepārspēts palika Vladislavs- zelta medaļa. Lieliskus rezultātus puiši parādīja arī junioru grupā un stafetēs. Jauniešu stafetē biedrības „Jāņa Āboliņa sporta klubs” puiši bija nepārspējami- 1. vieta, un vienreizēju rezultātu parādīja arī vīriešu stafetē izcīnot 2. vietu.

Kopvērtējumā jauniešu grupā Jēkabpils svarbumbu sportisti izcīnīja 1. Vietu, bet pieaugušo grupā godpilno 3. vietu.

Sezonas noslēgumā vēlamies teikt vislielāko paldies visiem mūsu kluba atbalstītājiem un labvēļiem, kā arī tiem, kas palīdzēja mums nokļūt uz Latvijas čempionātu 2011 Rīgā. Mūsu rezultāti nebūtu tik vienreizēji, ja mūs netrenētu Latvijas izlases treneris Ņikita Sekretovs. Liels paldies par atbalstu un padomiem Jānim Āboliņam.

Sezona ir noslēgusies un nākošās sacensības sportistiem gaidāmas februārī, taču tas nenozīmē to, ka svarbumbu cēlāji atpūtīsies, bet gan turpinās trenēties un uzlabot savus rezultātus.