30975

Volejbolistiem kārtējā uzvara
Apskatīt komentārus (0)

13.11.2012

11.novembrī Lāčplēša dienā Jēkabpils komanda devās uz Bausku, kur sacentās ar Rundāle-Bauska komandu un svinēja uzvaru ar 3-2. Jēkabpilieši izbraukumā devās 13 komandas spēlētāju sastāvā, bija jāpieņem lēmums, kuru spēlētāju nepieteikt spēlei. Tā kā uz Bausku bija devušies trīs saspēles vadītāji, tad malā tika atstāts komandas vecākais spēlētājs G.Grunte, dodot priekšroku jaunajiem spēlētājiem.

Spēles sākums bija visai nervozs, kur pārāki bija mājinieki, svinot uzvaru 1.setā, jēkabpiliešiem gūstot 20 punktus. Spēles otrajā setā uz laukuma bija cita Jēkabpils komanda, veiksmīgi darbojoties blokā kā arī paceļot vairākas bumbas aizsardzībā, svaru kausi pārsvērās par labu jēkabpiliešiem. Pretinieki guva vien 17 punktus. Trešais sets no taktiskās un tehniskās puses nebija slikts, bet laikam Bauskas komandai tas bija nedaudz labāks, kas ļāva viņiem svinēt uzvaru 3.setā, tādejādi jau gūstot savu pirmo punktu komandas kopvērtējuma tabulā. Tālāk cīņa notika par atlikušajiem diviem punktiem. Ceturtais sets kā jau trīs iepriekšējie ne ar ko īpaši neatšķīrās šīs spēles zīmējumā, uzvara viesiem un turpinājumā volejbola saldais ēdiens – piektais sets. Jau no paša piektā seta sākuma trīs punktu pārsvaru iekrāja jēkabpilieši. Mainoties laukumu pusēm, visai komfortabls pārsvars. Jēkabpils komanda piekto setu noslēdz bez liekas nervozēšanas, uzvarot to 15-10.

Šī izbraukuma spēle komandai deva divus punktus, turnīra tabulā jau 11 punkti, kas uz doto brīdi dod 3.vietu. Nākamo spēli aizvadīsim Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18.novembrī plkst. 13.00 Jēkabpils 2.vsk. sporta zālē.