31244

VOLEJBOLISTI ATZĪST Latvijas Jauniešu izlases/RVS pārākumu
Apskatīt komentārus (0)

21.11.2012

Latvijas čempionāta volejbolā 1.līgas regulārās sezonas ietvaros otro zaudējumu sešās spēlēs piedzīvoja Jēkabpils volejbola komanda, atzīstot Latvijas Jauniešu izlases/RVS pārākumu ar 1-3.Spēle norisinājās Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā, pulcējot ļoti daudz skatītāju. Atskanot Latvijas himnai, spēle varēja sākties. Spēli ar servi iesāka rīdzinieki, mājinieki ar to nespēja tikt galā, zaudējot trīs bezatbildes punktus, tikai ar ceturto reizi Jēkabpils komanda spēja gūt pirmo punktu pie pretinieku serves. Spēles gaitā rezultāts nedaudz izlīdzinājās, bet ne tik daudz lai spētu aizķerties un uzvarētu setu. Rīgas komanda bija iekrājusi pietiekošu punktu pārsvaru, lai noslēgtu pirmo setu sev par labu 25-21. Sākot otro setu Jēkabpils komandas sastāvā devās A. Kokins, kurš ar savām agresīvajām servēm arī apgrūtināja Rīgas komandu, kas liedza viņiem izcīnīt uzvaru otrajā setā. Otrais sets noslēdzās ar tādu pašu rezultātu 25-21, tikai par labu Jēkabpils volejbolistiem. Spēles trešā seta liktenis izšķīrās praktiski seta galotnē, kaut arī rezultāts 25-22 par labu pirmā seta uzvarētājiem, tomēr viss sets ritēja visai līdzīgi, abām komandām praktiski visu laiku punktus gūstot pie pretinieku serves, tikai galotnē Latvijas Jauniešu izlase bija meistarīgāka un veiksmīgāka. Ceturtais sets bija ja ne vissliktākais sets šajā sezonā, tad noteikti viens no sliktākajiem. Ne jau rīdzinieki rādīja brīnumus, bet varētu teikt, ka mēs rādījām brīnumus, protams, sliktā nozīmē, spējām gūt vien 17 punktus. Ar to arī atšķiras pieredze no jaunības, nevarētu teikt, ka Latvijas Jauniešu izlase ir pieredzējusi, tomēr tajā spēlē 2 gadus vecāki jaunieši par mūsu komandas kodola jauniešiem. Lai uzvarētu spēli, tā jānospēlē vienlīdz labi visus setus, kritumu nedrīkst būt vairāk par kāpumiem. Praktiski spēles iznākumu izšķīra daudzās kļūdas servēs, kaut arī vairāki jēkabpilieši riskēja servēs, arī mūsu servju uzņemšana – precīza mijās ar neprecīzu, kur vairāk dominēja neprecīza. Jāuzteic Jēkabpils komandas cēlāja E. Skrūdera un jau pieminētā A. Kokina serves, kuras tiešām sagādāja grūtības Rīgas komandai. Ar šo zaudējumu Jēkabpils volejbola komanda turnīra tabulā noslīdēja par vienu vietu zemāk, šobrīd atrodoties ceturtajā vietā ar 11 punktiem. Nākamo spēli Jēkabpils komanda aizvadīs izbraukumā ar līgas līderiem Ziemeļkurzemi. Spēle notiks svētdien 25. novembra pēcpusdienā plkst. 14.00 Dundagā.