Aktualitātes

82321

Volejbola aktivitātes
13.11.2017

11. novembrī Baltijas volejbola līgas ietvaros Jēkabpils lūši 1. setā pārsteidza Avo Kēla trenētos pērnaviešus, uzvarot ar 25:23, taču, zaudējuši 2. setu, saplaka un piekāpās viesiem ar 1:3 (23, 20, 12, 13). Rezultatīvākie laukumā mājiniekiem bija Armands Āboliņš un Zigurds Adamovičs, kuri guva pa 8 punktiem, un Ēriks Voroņko, kurš sakrāja 7 punktus. Viesu rindās Toms Švans izcēlās ar 9 punktiem.

12. novembrī Latvijas Kausa izcīņā Jēkabpils lūšiem uzvara pār OC Limbaži/MSĢ ar rezultātu 3:1.

Svētdien, 12. novembrī Latvijas Nacionālās līgas 2.divīzijā volejbolā kārtējo spēli aizvadīja Jēkabpils Juniori, kas savā laukumā uzņēma Madonas volejbolistus. Līdzvērtīgā, bet pārliecinošā spēlē ar 3:0 jēkabpilieši izcīnīja uzvaru. Nākamā spēle izbraukumā 16.novembrī plkst.19:30 ar Rēzeknes novadu.