Aktualitātes

109612

Uldis Kampāns gada noslēgumā izcīna kausu novusa dubultspēlēs
16.12.2019

Ar nozīmīgām LR kausa izcīņas sacensībām novusā noslēdzās 2019.gada novusa sacensību sezona. Kā katru gadu arī šogad Latvijas Novusa federācija rīkoja kausa izcīņas sacensības novusā gan individuālās, dubultspēļu disciplīnās, uz kurām tika uzaicināti piedalīties tie sportisti, kuri veiksmīgi visa gada garumā  ir piedalījušies dažādos  LR čempionātos un reitinga turnīros un sakrājusi nepieciešamos reitinga punktus, lai tiktu uzaicināti uz šīm nozīmīgajām sacensībām un cīnītos par prestižajiem kausiem.

Pēc veiksmīgi aizvadītas novusa sezonas jēkabpilietis Uldis Kampāns izcīnīja tiesības piedalīties  kausa izcīņas disciplīnās – gan individuālajā vērtējumā, gan dubultspēlēs. Individuālajā kausa izcīņā, kurā piedalījās pēc novusa federācijas reitinga 16 meistarīgākie sportisti, tikai  neveiksme ceturtdaļfinālā Uldim liedza cīnīties par kādu no trīs kausiem. Kopvērtējumā Jēkabpils sportists izcīnīja augsto 6. vietu, ieguva papildus vērtīgos reitinga punktus un gada kopvērtējumā nosargāja vietu pirmajā sešiniekā.

Dubultspēļu kausa izcīņā, kura norisinājās pagājušajā sestdienā Rīgā, 16 meistarīgāko jaukto pāru vidū Uldis Kampāns kopā ar savu dubultspēļu partneri Ilzi Lāci  pārliecinoši izcīnīja 1. vietu un savā īpašumā ieguva sacensību galveno kausu!

Informāciju sagatavoja: Uldis Kampāns