Jaunumi

Aktualitātes


   
102433

Sporta notikumu apskats 8.10.2018.
08.10.2018


Aicinām apmeklēt šonedēļ Jēkabpilī:

09.10.

11:00

Mežaparks/

Sporta nams

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem)

Nodarbību vieta vadoties pēc laika apstākļiem

 

18:00

Sporta nams

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)

10.10.

18:00

Mežaparks

Pusstundas skrējiens kopā ar FANS Prosport un Pusstundas velobraukšana kopā ar „VSM Veloserviss”

11.10.

11:00

Mežaparks/

Sporta nams

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem)

Nodarbību vieta vadoties pēc laika apstākļiem

 

18:45

Sporta nams

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)

 13.10.

 14:00

 Jēkabpils 3.vsk. sporta manēža

Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts un kausa izcīņa telpu futbolā 2018/2019

 

Sporta notikumu apskats 8.10.2018.

 

Telpu futbols. Otrās kārtas spēli 2018./2019. gada sezonas Virslīgas čempionātā telpu futbolā  6.oktobrī Jēkabpils sporta namā aizvadījuši “Jēkabpils lūši” futbolisti. Spēle pret LDZ Cargo/DFA noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 2:2, jēkabpiliešu labā vārtus guva Rolands Putāns un Oskars Zeps. Nākošo spēli Jēkabpils lūši aizvadīs 14.oktobrī pl.17:00 Ogrē pret FK Raba. 

 

NL1: jaunieši uzvar čempionus

Nacionālās līgas 1 čempionāts sācies ar skaļu būkšķi – Jēkabpilī paklupa pagājušā gada līgas čempions VK „Ventspils”. Ar divām spēlēm 6.oktobrī sākās jaunā Nacionālās līgas 1 sezona. Sākās ar negaidītu iznākumu, Jēkabpils Juniori/JSS bez jebkādas viesmīlības trijos setos apspēlējot pašreizējos čempionus VK „Ventspils” volejbolistus. Pirms sezonas mazliet pārspīlēti izklausījās Jēkabpils kluba prezidenta un menedžera Māra Trušeļa teiktais, ka katrā spēlē Jēkabpilī viņš no jauniešiem gaida uzvaru. Un jau pirmajā mačā jaunie talanti viņu nepievīla, ar 3:0 (23, 18, 21) pieveicot komandu, kura iepriekšējā sezonā nezaudēja ne reizi! Tiesa, ventspilnieki nebija spēcīgākajā sastāvā, iztrūkstot diviem pamatsastāva vīriem. Panākumu ar 14 gūtajiem punktiem kaldināja Kristers Dardzāns, 11 punkti – Matīsam Petjukēvičam. Viesus šoreiz nespēja glābt arī viņu „brīnumnūjiņa” Kristaps Šepte, kurš tāpat kā Askolds Jāvalds savāca 7 punktus. Otrā spēlē Aizpute sīvā cīņā ar 0:3 (-23, -18, -26) tomēr atzina VK ”Vecumnieki” volejbolistu pārākumu. 

Volejbols.lv

 

Aizvadīts šīs sezonas pirmais pusstundas skrējiens un velobrauciens

3.oktobrī, tika aizvadīts šī gada pirmais pusstundas skrējiens un velobrauciens. Pirmajā kārtā piedalījās 171 skrējējs un 47 velobraucēji. Rezultāti pieejami www.jekabpilssc.lv sadaļā “Sacensības/Rezultāti”. Ja ir ieviesusies kļūda, lūdzu zvaniet - mob.t.26321112 vai rakstiet uz e-pastu jekabpilssc@inbox.lv, lai kopīgiem spēkiem novērstu radušās kļūdas un nonāktu pie pozitīva risinājuma. Paldies ikvienam par vērīgumu, atsaucību un pozitīvismu!

Atgādinām, ka oktobrī jau tradicionāli tiek dots starts populārākajam tautas sporta pasākumam – Pusstundas velobraukšanai un skrējienam, kas Jēkabpils Mežaparkā norisinās ar mērķi veicināt iedzīvotājus būt fiziski aktīviem un piekopt veselīgu dzīvesveidu, kā arī noskaidrot ātrākos, izturīgākos un aktīvākos skrējējus un velobraucējus.

Pusstundas velobraukšanu organizē neatkarīgā sportistu grupa ,,VSM veloserviss’’ sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru. Pusstundas velobraukšana norisināsies katru trešdienu oktobra mēnesī – 3., 10., 17. un 24.oktobrī, kopējais starts – pl.18:00. Distance – Distance – 1,65 km Mežaparka takās. Dalībniekus vērtē pēc 30 minūtēs veikto apļu skaita, tiek ieskaitīts arī pēdējais aplis, kurā sportists paspējis iebraukt pirms 30 minūšu laika beigām. Pieteikšanās sacensību vietā no plkst. 17:00 līdz 17:45. Dalībniekam numuru izsniedz uz visām kārtām un tas jāsaglabā līdz sacensību beigām.

Savukārt Pusstundas skrējienam šogad nozīmīga jubileja – tas norisinās jau 35.sezonu. Pusstundas skrējienu organizē Jēkabpils sporta centrs sadarbībā ar SIA ,,Multisport’’ Fans Prosport veikalu Jēkabpilī. Sacensības notiek 10 kārtās - 2018.gada 3., 10., 17.,  24., 31.oktobrī, 7., 21. un 28.novembrī, 5.decembrī Jēkabpils pilsētas Mežaparka 500m garajā apgaismotajā takā. Starta laiki - plkst. 18.00 - starts 1.-3.vecuma grupai (2004.gadā dzimuši jaunieši un jaunietes un jaunāki dalībnieki), bet plkst. 18.40 - starts 4.-11.vecuma grupai (2003.gadā dzimuši jaunieši un jaunietes un vecāki dalībnieki, kā arī paralimpiskā grupa). Dalībniekus Pusstundas skrējienā vērtē pēc 30 minūtēs veikto apļu skaita, tiek ieskaitīts arī pēdējais aplis, kurā sportists paspējis ieskriet pirms 30 minūšu laika beigām. Pieteikšanās sacensību vietā no plkst. 17:00 līdz 17:45. Dalībniekam numurs tiek izsniegts uz visām kārtām un noslēguma kārtā jāatgriež atpakaļ.

Uzmanību – Pusstundas skrējiena 7.kārta 14.novembrī notiks Lāčplēša dienai veltītajā skrējienā (starts plkst. 18:00 – daiļā dzimuma pārstāvēm, plkst. 18:30 – stiprā dzimuma pārstāvjiem). Starts/Finišs pie Ābeļu kapsētas, Jēkabpils novadā, Jēkabpils-Dunava 3.km. Lāčplēša dienai veltīto skrējienu organizē Jēkabpils novada, Ābeļu pagasta pārvalde sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru.

Jau tradicionāli Pusstundas velobraukšanas un skrējiena dalībnieki tiks sumināti svinīgā pasākumā, kas Jēkabpils Tautas namā norisināsies 12.decembrī pl.18:00.

 

“Lūšiem” zaudējums Rīgā un uzvara Jelgavā

Nedēļas nogalē divas spēles „Credit24” meistarlīgā aizvadīja “Jēkabpils lūši” volejbolisti. Pirmajā spēlē pagājušā gada Latvijas čempionātā fināla atkārtojumā RTU/”Robežsardze” trijos setos pārspēja „Jēkabpils lūšus” ar 3:0 (21, 27, 24). Savukārt norisinājās spēle Jelgavā,  kur Latvijas klubu cīņā „Biolars”/Jelgava savā laukumā ar 1:3 (-19, -20, 31, -15) piekāpās Latvijas čempioniem „Jēkabpils lūšiem”. 

 

Galda teniss. 6.oktobrī Kuldīgā tika aizvadītas 1.sabraukuma spēles dāmām Latvijas 2018./2019.gada sezonas komandu čempionātā. Jēkabpils SC komanda aizvadīja spēles pret GTK Namejs-S1, Salaspils GTK Queen pong un Mēmele komandām, visas spēles aizvadītas bez zaudējumiem. Pirmajā komandu čempionāta sabraukumā Kuldīgā spēlēja Ina Jozepsone, Aldona Homiča un Margarita Judina. Savukārt otrajā sabraukumā, kas notiks 1.-2. decembrī Jēkabpils sporta namā, galda tenisa dāmu komanda tiksies ar spēcīgākajām pretiniecēm, kur cīņa izvērtīsies spraiga, interesanta un intrigām bagāta.

 

 

Skrējiens “Daugavpils-Mežciems”. 6.oktobrī Daugavpilī jau 53.reizi norisinājās skrējiens “Daugavpils-Mežciems”, kas ir viens no vecākajiem skrējieniem Latvijā. Tā pamatlicēji ir Daugavpils skrējēji un aktīvisti, kuri ilgu gadu garumā rūpējas par to, lai šis vēsturiskais skrējiens notiktu un pulcētu ne tikai Daugavpils, bet arī citu pilsētu skrējējus. Šogad skrējienā startēja arī jēkabpilieši Guntars Siliņš (10,5km distancē) un Kaspars Porietis (5km distancē). 

 

Kalnu maratons. 6.oktobrī Siguldā norisinājās biedrību “Kalnākāpēju sporta centrs” un “Ultrataka” organizētais Siguldas kalnu maratons. 70km distancē startēja Jurģis Urtāns, izcīnot 48.vietu savā grupā, bet 35km distancē sevi izaicināja Ērika Urtāne, izcīnot 11.vietu savā vecuma grupā, un Markus Urtāns, kurš savā vecuma grupā izcīnīja 1.vietu! 

 

Handbols. Šajā nedēļas nogalē Latvijas handbola Virslīgā sievietēm notika trīs spēles. Ar nevainojuma bilanci čempionātu turpina Salaspils sporta skola un Jēkabpils sporta skola, kamēr pirmo uzvaru izcīnījusi ''Latgols'' komanda. Svētdien ''Jēkabpils SS'' handbolistes savā laukumā bez lielām problēmām apspēlēja dienu iepriekš spēli jau aizvadījušās ''LAT-2002/REIR Dobele'' handbolistes. Viešņas gan var uzslavēt par parādīto sniegumu, ņemot vērā sarežģīto kalendāru. Pēc spēles pirmā puslaika Jēkabpils bija priekšā ar 19:14, taču pretinieces turpināja cīņu līdz pat spēles pēdējām minūtēm, izskaņā zaudējot ar deviņu vārtu deficītu (36:27). Jēkabpils komandas sastāvā Simona Ārmane uzbrukumā demonstrēja produktīvāko sniegumu un guva deviņus vārtus. Gita Kaulakane izcēlās ar sešiem vārtiem, pieci Jūlijai Damenauskai, bet pa četriem Dinai Robežniecei un Dinijai Purviņai. ''LAT-2002/REIR Dobele'' rindās ar astoņiem vārtiem izcēlās Letīcija Veinberga, Anna Aleksa Stankeviča pievienoja septiņus, savukārt Patrīcija Prūse spēli noslēdza ar pieciem precīziem metieniem. Virslīgā sievietēm ievadā Salaspils izcīnījusi trīs uzvaras trīs spēlēs, Jēkabpilij ir divi panākumi tikpat mačos, bet tālāk seko ''Latgols'' (1-1), LSPA (1-2) un ''LAT-2002/REIR Dobele'' (0-4).

www.handball.lv

 

Šahs. 5.un 6.oktobrī Jēkabpils sporta centrā turpinājās “Jēkabpils sporta centra” balvu izcīņas šahā 2018/2019 A un B turnīru cīņas. Piektdien, 5.oktobrī, sacentās “B” turnīra spēlētāji un 1.vietu izcīnīja Alise Klidziņa, 2.vietu – Rainers Grandāns, bet 3.vietu – Ralfs Rinkēvičs. Savukārt sestdien, 6.oktobrī, SC ēkā tikās “A” turnīra spēlētāji un viņu vidū 1.vietu šoreiz izcīnīja Alvis Vanaģelis, 2.vietu – Guntis Jankovskis, bet 3.vietu – Daniels Bogorods. 

 
 
      Atpakaļ