Aktualitātes

77031

Sporta notikumu apskats 13.03.2017.
13.03.2017

Volejbols/Juniori. Nacionālās līgas 2.divīzijas volejbola čempionātā divas izbraukuma spēles aizvadīja Jēkabpils Juniori/JSS. Pirmajā no tām piecu setu spraigā cīņā jēkabpilieši ar 2:3 (18:25; 25:19; 16:25; 25:23; 12:15) piekāpās DBJSS. Savukārt, svētdien ar 3:1 (25:22; 25:27; 25:11; 25:17) pārspēja turnīra pastarīti VK Jūrmala/T. Regulārā čempionāta pēdējo spēli Jēkabpils Juniori/JSS aizvadīs 14.martā, kad izbraukumā tiksies ar Rēzeknes novada komandu. Patlaban turnīra tabulā jēkabpilieši ieņem 2.vietu ar 37 punktiem.

Šahs. 11.martā Jēkabpils sporta centra ēkā turpinājās “Jēkabpils sporta centra balvu izcīņa šahā” ar A turnīra izspēli. 1.vietu izcīnīja Guntis Jankovskis, 2.vietu – Ģirts Kiršbergs, bet 3.vietu – Alberts Korosteļovs. A turnīra kopvērtējumā līderpozīcijas bez izmaiņām – sešu labāko rezultātu kopvērtējumā līderu trijnieku veido – Alvis Vanaģelis, Ģirts Kiršbergs un Alberts Korosteļovs. Atgādinām, ka šīs sezonas turnīrā notikušas izmaiņas –dalībnieki spēlē divās grupās -  “A” turnīrā spēlē pirmās sporta klases un augstāk kvalificētie šahisti, bet “B” turnīrā – otrās sporta klases un zemāk kvalificētie spēlētāji. Tāpat abās grupās gada garumā notiks 10 turnīri, kuros katram dalībniekam ieskaitīs 6 labākos rezultātus. “A” turnīri notiks katra mēneša pirmajā sestdienā pl.10:00 sporta centra administratīvajā ēkā, “B” turnīri – turpat katra mēneša otrajā sestdienā, no septembra līdz jūnijam. Trīs labākie dalībnieki katrā grupā tiks apbalvoti.

Volejbols LSVS. Nedēļas nogalē norisinājās LSVS Pašvaldību 54.sporta spēļu finālsacensības volejbolā, kurās Jēkabpils sieviešu komanda 50+ grupā izcīnīja 3.vietu. Jēkabpilietes ar 0:2 piekāpās Rīgas komandai, ar 2:0 pārspēja Līvānu komandu, ar neizšķirtu 1:1 cīnījās ar madonietēm un ar 0:2 piedzīvoja zaudējumu spēlē pret Jūrmalu. Jēkabpils komandas sastāvā startēja Sandra Ābola, Gunta Tauriņa, Ināra Linģe, Inita Smirnova, Inita Sietniece, Antra Grigale, Lolita Sala.

Telpu futbols/1.līga. 11.martā mājas spēli Telpu futbola 1.līgas čempionāta ietvaros Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā aizvadīja “Ošukals”, kas ar rezultātu 5:3 pārspēja PB Line/Dinair. Jēkabpiliešu labā 3 vārtus guva Aleksandrs Gospodarjovs, vēl 2 vārtus guva Aigars Linģis un Aleksandrs Abašins.

LBL. Sestdien, 11. martā Ogres 1. vidusskolas sporta hallē veiksmīgu spēli aizvadīja „Ogre/Kumho Tyre” komanda un „Jēkabpils” basketbolistiem nācās atzīt mājinieku pārsvaru – 84:94. Spraigi notikumi risinājās pēdējās desmit mača minūtēs. „Lūši” dedzīgi metās deldēt deficītu, un pēc trīs minūtēm Pāvels Veselovs to samazināja līdz astoņiem punktiem (66:74). Vēl trīs minūtes līdz mača noslēgumam „lūšiem” pietrūka vien piecu punktu, bet ogrēniešiem izdevās nosargāt uzvaru un maču noslēgt ar desmit punktu pārsvaru – 84:94. Rezultatīvākais „lūšu” rindās ar 16 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm bija komandas kapteinis Rinalds Sirsniņš. Labi nospēlēja Kristaps Miglinieks, trāpot četrus no sešiem tālmetieniem un kopumā gūstot 14 punktus. Arī Modesta Kumpja kontā 14 gūti punkti. Ar sešām minūtēm laukumā debitēja „Jēkabpils” jaunieguvums amerikānis Ārons Bakote, kas tikai pirms nepilnas diennakts ieradās Latvijā un šajā spēlē punktus vēl neguva.

Baltijas volejbola līga. SK “Jēkabpils lūši” nedēļas nogalē noslēdza dalību Baltijas volejbola līgā. Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Jēkabpils sporta namā Jēkabpils lūši ar 2:3 piekāpās Selver Tallin. Arī 11.martā tallinieši savās mājās ar 3:0 apspēlēja Jēkabpils lūšus, sērijā triumfēja ar 2:0 un iekļuva finālčetriniekā. Lielākās galvassāpes jēkabpiliešiem jau tradicionāli sagādāja austrālietis Linkolns Viljams, kurš sakrāja 20 punktus, kamēr Karli Alika kontā 13 punkti. Arī lūšiem ar 12 punktiem ierasti rezultatīvākais bija Pāvels Jemeļjanovs.

Karatē. 12.martā Ogrē norisinājās Ogre Cup čempionāts karatē, kurā kopumā piedalījās 450 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas. No “Kadzan” kluba savās vecuma un svara kategorijās 1.vietu izcīnīja Artūrs Sviderskis, bet 3.vietas – Nils Vaiders un Edgars Laganovskis.