Jaunumi

Aktualitātes


   
104619

Sporta notikumu apskats 04.02.2019.
04.02.2019


                                         Medaļu birums LSVS sporta spēļu pirmajos mačos galda tenisā

            2.-3.februārī, Iecavā aizvadīts Latvijas Sporta Veterānu savienības 56. sporta spēļu pirmais finālposms galda tenisā, kurā piedalījās arī Jēkabpils vecmeistaru komanda – Ina Jozepsone, Aldona Homiča, Margarita Judina, Andris Krūmiņš un Rolands Tuls. Dāmas galda tenisa cīņu azartā kopā izcīnīja medaļu komplektu. Inai Jozepsonei – zelts, Margaritai Judinai – sudrabs, Aldonai Homičai – bronza. Vīru spēlēs cīņas pirmajā dienā notika par iekļūšanu finālā, ko mūsu kungi arī izcīnīja. Tālākā notikumu gaita vietu sadalījumā bija sekojoša Rolandam – 4.vieta, Andrim – 10.vieta. 20 komandu vērtējumā Jēkabpils komandai – 4.vieta. Tikai 1 punkts šķīra no goda pjedestāla, kas ir mērķis izaugsmei.

 

Latvijas čempionāts badmintonā

          Ķekavā no 2. līdz 3.februārim notiek Latvijas čempionāts badmintonā, kurā piedalās 105 spēcīgākie Latvijas badmintonisti no Liepājas, Talsiem, Auces, Jelgavas, Ozolniekiem, Jēkabpils, Salaspils, Siguldas, Cēsīm, Valmieras, Rīgas un arī Ķekavas novada. Jēkabpils vārdu pārstāvēja Artūrs Dzirkalis (treneris Uldis Dzirkalis). Šoreiz sportists guva vērtīgu pieredzi kvalifikācijas pirmajās kārtās.  Artūram šī bija debija pieaugušo Latvijas čempionātā. Katrs zaudējums ir tā vērts, lai nospraustu mērķi uz uzvarām. Artūram tās visas vēl ir priekšā.

                                                         

 Ziemeļaustrumu līga telpu futbolā senioriem

Latvijas telpu futbola senioru arēnā izbraukuma spēlē Alūksnē jēkabpilieši sagrāva alūksniešu cerības uz līdzvērtīgu spēli. Ar rezultātu 16:4 mūsu seniori neļāva ne mirkli attapties mājiniekiem no smagā zaudējuma. Četrus vārtu guvumus savā kontā ierakstīja Ainārs Joksts un Intars Šleseris.

                                                   

    Sporta centra balvu izcīņai šahā aizvadīta 6.kārta.

Prāta spēļu profesionāļiem nemanot pagājušas 6 kārtas Jēkabpils sporta centra balvu izcīņā šahā ,,A’’ turnīrā. Sestajā kārtā līderpozīcijā – Alvis Vanaģelis, aiz sevis atstājot Ģirtu Kiršbergu un Artūru Krastiņu. Pēc aizvadītiem sešiem posmiem vadībā izvirzījušies Alvis Vanaģelis, Ģirts Kiršbergs un Alberts Korosteļovs. Savukārt, "B" turnīrā uzvaru izcīnīja Ralfs Rinkēvičs, aiz sevis 2.vietā atstājot Evelīnu Stikāni un 3.vietā Nauri Pinni. Kopvērtējumā līderpozīcijās ir izvirzījies Rainers Grandāns.

 

LBL3 aizvadītas divas mājas spēles

Aizvadītajā nedēļā “Jēkabpils lūši/sporta centrs” LBL3 aizvadījuši divas mājas spēles.29.janvārī aizvadīta spēle pret Valmiera Glass VIA/BSS-3, kurā mājas sienas palīdzēja gūt pārliecinošu uzvaru 95:57 . Vērtīgāko 22 punktu pienesumu komandai guva Edgars Leja. Savukārt 1.februārī savā laukumā uzņemot  Līvānu komandu, spēle noslēdzās ar atkārtotu uzvaru 87:53.(24 punktu pienesums Edgars Leja, izcīnītās bumbas (17) Edgars Čaupjonoks, rezultatīvās piespēles (7) Mārcis Zībergs.

 

Negaidīts zaudējums Nacionālā līgā volejbolā

Latvijas čempionāta Nacionālās līgas 1.divīzijā  Jēkabpils Juniori/JSS savā laukumā ar 2:3 (25:16; 19:25; 25:21; 27:29;  11:15) bija spiesti piekāpties VK „Aizkraukle”. Jēkabpiliešu rindās ar  20 punktiem rezultatīvākais bija Jānis Medenis. Pēc aizvadītās spēles ar  14 punktiem Jēkabpils Juniori/JSS turnīra tabulā ieņem 6.vietu. Nākamo  spēli komanda aizvadīs izbraukumā 10.februārī ar SK RTU, kas patlaban  atrodas 3.vietā ar 19 punktiem.

 

Peldēšanas sacensībās aizvadīta 2. kārta

1.februārī visiem peldēšanas sporta cienītājiem bija iespēja sevi pierādīt Jēkabpils sporta centra rīkotajās 5 kārtu sacensībās peldēšanā, nu jau otrajā kārtā. Gāja visādi, citi uzlaboja savus personīgos rekordus, citi nopeldēja ne tik labi kā bija cerējuši, citi savu rezultātu nemainīja pat sekundes simtdaļās, bet kādam tās bija pirmās peldēšanas sacensības. Kopā uz šīm sacensībām ieradās 104 dalībnieki, kuriem kā ierasts bija jāpieveic atbilstoši vecuma grupai brīvā stila distance 25m, 50m vai 100m un varēja arī izmēģināt savu tehnisko meistarību brasā. Šīs kārtas ātrākie peldētāji 25m distancē bez izmaiņām ir  Keitija Skribāne un Markuss Gustavs Jurgevičs, 50m distancē Jolanta Grugule un Artūrs Līcītis, 100m Elza Bojāre un Kristaps Kalniņš. Apbalvošana par šīs kārtas rezultātiem notiks 8. februārī, iesākot 3. sacensību kārtu, kurā arī turpināsies līderu noskaidrošana brīvā stila peldējumā un savu spēku pārbaudīšana tauriņstilā 25m, 50m un 100m distancēs.

 
 
      Atpakaļ