Jaunumi

Aktualitātes


   
86016

Novusā jauna zvaigzne
16.05.2018


  Savu vārdu Jēkabpils novusa vēsturē  ar bronzas burtiem ir ierakstījis Juris Stikāns, kurš izcīnīja 3. vietu

Latvijas jaunatnes čempionātā kadetiem. Juris 19 dalībnieku konkurencē izbaudīja gan uzvaru prieku, gan zaudējumu rūgtumu. Šīs bija pirmās tik augsta ranga sacensības viņa 12 gadu īsajā mūžā, tādēļ bronzas medaļas iegūšana ir izcils panākums novusa karjerā. Novusa debesīs ir uzlēkusi jauna spoža zvaigzne.

   Šim sasniegumam Juris gatavojies tikai nepilnu gadu, regulāri apmeklējot treniņus. Spēlējot plecu pie pleca ar pieredzējušiem novusistiem, Juris kāri tvēra viņu padomus, ieteikumus un cītīgi tos īstenoja praksē. Viņa centība savienojumā ar iedzimtu talantu ir nesusi vēlamos un pārsteidzošos augļus. Tā turpinot Juris drīzumā var kļūt par vērā ņemamu pretinieku spēlēs ar gados vecākiem novusistiem. Pie sasniegtā viņš nedomā apstāties, bet turpinās pilnveidot savu meistarību, lai nākamajā gadā bronzu pārkaltu augstākas raudzes medaļās.

   Pateicības vārdus Juris izsaka saviem treniņu partneriem par noderīgajiem padomiem, Jēkabpils sporta centram par novusa materiālās bāzes nodrošināšanu, firmai ,,Volvit,, (personīgi ražošanas meistaram Alvim Bergmanim) par atbalstu, gatavojoties sacensībām, kā arī saviem vecākiem, kuri ceļu uz šo sporta veidu palīdzēja atrast. Uzmanīgi sekosim Jura turpmākajām gaitām un izaugsmei. Pirmā pilsētas medaļnieka tituls uzliek arī atbildību līdzjutēju priekšā.

 Māris Jaudzems
 
      Atpakaļ