Aktualitātes

86419

Noslēgusies Jēkabpils sporta centra balvas izcīņa šahā
05.06.2018

Jēkabpils sporta centra balvas izcīņā šahā norisinājās noslēdzošā kārta, kur „A” turnīrā uzvaru izcīnīja Guntis Jankovskis ar 5 punktiem no 6 iespējamajiem, atstājot aiz sevis 2.vietā Alvi Vanaģeli un 3.v. Ģirtu Kiršbergu (abiem 4.5 punkti). Gada kopvērtējumā, kur ieskaita 6 labākos rezultātus no 10 turnīriem, uzvaras laurus plūca A. Vanaģelis, otrais – G. Jankovskis, kurš sīvā cīņā pašā finišā apsteidza Ģ. Kiršbergu, novirzot viņu uz trešo pozīciju.

„B” turnīrā pēdējā posmā atkārtoti par uzvarētāju kļuva Andris Tutins, otrais – Rainers Lapiņš un trešais – Renārs Petrovs. Šajā grupā sezonas kopvērtējumā nepārspēts palika A. Tutins, otrais labākais – R. Petrovs un 3.vietu ieņēma Kristers Policāns.