Aktualitātes

109176

Jēkabpils volejbola veterāni kļūst par "Madonas kausa - 2019" uzvarētājiem
02.12.2019

Sestdien, 30 novembrī Madonā risinājās Starptautiskais volejbola turnīrs sporta veterāniem “Madonas kauss – 2019”. Sacensībās uzvaras laurus plūca Jēkabpils vīriešu volejbola komanda. Savukārt Jēkabpils dāmas sešu komandu konkurencē ierindojās 5. vietā.

Kopumā kausa izcīņā vīriešu vidū piedalījās komandas no piecām pilsētām: no Jēkabpils, Maltas, Viļķenes, Gulbenes un Burtniekiem. Jēkabpili pārstāvēja Aigars Ločmelis, Raimonds Adamovičs, Kaspars Sniedzītis, Vilnis Rubiķis, Valdis Kļavinskis, Andrejs Ivanovs un Jurijs Naumovs.

Pēc sacensību nolikuma tika izspēlēts viens aplis un divi seti līdz 21 punktam. Pirmajā spēlē jēkabpilieši tikās ar turnīra favorītiem – Gulbenes komandu. Spēle sākas ar Jēkabpils komandas pārliecinošo vadību 11:7, bet vienā brīdī komanda apstājās un setu zaudēja ar 14:21. Bet kā saka volejbolists Aigars Ločmelis: “Pēc asām pārrunām setu starpbrīdī, mēs savācamies un ar labu spēli aizsardzībā, izvelkot dažas “mirušas” bumbas, otro setu neticami vinnējam ar rezultātu 21:8. Skaitot mazos punktus, kopsummā svinējām uzvaru!”

Kaut gan otrajā spēlē pret Burtniekiem jēkabpilieši otrā setā beigās bija iedzinējos ar18:20, tomēr atkal ar izcilu spēli aizsardzībā spēja setu uzvarēt ar 21:20 un visu cīņu ar 2:0. Maltas un Viļķenes komandas tika pieveiktas pārliecinoši – 2:0.

Kopvērtējumā Jēkabpils vīriešu veterānu volejbola komanda izcīnīja 1. vietu un cēla virs galvas uzvarētāju kausu.  Otrie palika gulbenieši, bet trešie – Burtnieku volejbolisti.