Aktualitātes

109632

Jēkabpils volejbola senioriem veiksmīgs Latvijas čempionāta 2. posms
16.12.2019

Sestdien, 14. decembrī Jēkabpils sporta centra senioru volejbola komanda piedalījās 4. Latvijas Senioru volejbola čempionāta 2. posmā, kas risinājās Valmierā. Jēkabpils vīri aizvadīja trīs spēles, no kurām divās izcīnīja uzvaras.

Pirmajā mačā pret tukumniekiem jēkabpilieši uzvaru guva divos setos. Pirmā setā beigās gan mūsējie bija iedzinējos ar 21:24, bet ar teicamām darbībām  blokā un aizsardzībā tomēr uzvarēja setu ar 28:26. Otrajā setā jēkabpilieši bija pārāki ar 25:20.

Otrā spēle bija jāaizvada pret šī turnīra saimniekiem un favorītiem – Valmieras komandu. Pirmā setā ļoti sīvā cīņā mūsējie zaudēja ar 23:25, bet otrais sets beidzās ar rezultātu 21:25.

Savukārt trešajā spēlē Jēkabpils volejbolisti guva pārliecinošu uzvaru pār Talsu komandu ar rezultātu 2:0 (25:18, 25:14).

Otrais čempionāta posms mūsējiem noslēdzies ar pozitīvu bilanci, bet nākamreiz Jēkabpils volejbola seniori laukumā dosies 18. janvārī Aizkrauklē.