Aktualitātes

109630

Jēkabpils svarcēlāji 2019. gada kopvērtējumā iegūst 2. vietu Latvijas Kausā
16.12.2019

Sestdien, 14. decembrī Jēkabpils sporta centra komanda 13 cilvēku sastāvā devas uz pauerliftinga galvaspilsētu Jelgavu. Tur norisinājās 2019. gada Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus , kurā pulcējās ap 30 komandām, kopumā 223 dalībnieki.

Konkurence bija sīva katra vecuma un svara kategorijā, bija grūti, un ikvienam veiksmes mijās ar zaudējumiem. Vislabāk veicās Jēkabpils juniorēm – gan Diāna Ivanova, gan Arina Koļesņikova savā grupā izcīnīja pirmās vietas un kļuva par sieviešu junioru labāko komandu. Arina Koļesņikova izcīnīja 3. vietu arī absolūtajā vērtējumā.

Junioru konkurencē no jēkabpiliešiem vislabāk veicās Tomam Zekantam - viņam savā kategorijā 3. vieta, un Jēkabpils sporta centra junioru komandai – 4. vieta.

Vēl uz goda pjedestāla sestdien kāpa arī Aleksandrs Andronovs, kurš savā grupā ierindojās 3. vietā. OPEN kategorijā Jēkabpils sporta centra vīriešu komanda 21. komandas konkurencē izcīnīja 4. vietu.

Veterānu vidū savā svara kategorijā 1. vieta Židrjum Sabaļauskam, 2. vieta Vjačeslavam Naumovam un 3. vieta Andrim Rimeiķim. Veterānu komanda ierindojās 8. vietā.

Tomēr visvairāk jēkabpiliešus priecēja apbalvojums, ko sacensību sākumā Jēkabpils sporta centra komanda saņēma par sen gaidīto un ar smagu darbu nopelnīto 2019. gada kopvērtējumā iegūto 2. vietu Latvijas Kausā 2019. spiešanā guļus. Tas Jēkabpils sportistiem ir liels sasniegums un patīkams notikums! Ieguldot daļu no sevis komandas attīstībā, mēs saņēmām kopīgiem spēkiem nopelnīto atzinību un patīkamu gandarījumu.

Informācija un foto: Aleksandrs Andronovs