Jaunumi

Aktualitātes


   
85972

Jēkabpils sporta centrs organizē otro Latvijas simtgadei veltīto pārgājienu
24.05.2018


Informācija pārgājiena dalībniekiem!
Sakarā ar to, ka 25. maijā, visā Eiropas Savienībā sāk piemērot Vispārīgās datu aizsardzības regulas noteikumus- informējam:
Pasākuma laikā katrs apmeklētājs drīkst veikt fotografēšanu/filmēšanu personiskām vajadzībām.
Ja Jūs vēlaties publiskot šo informāciju, lūdzu  pārliecinieties, ka pārējās publicējamā bildē/video redzamās personas ir piekritušas savu personas datu apstrādei.

26.maijā Jēkabpils sporta centrs organizēs jau otro Latvijas Simtgadei veltīto izzinošo pārgājienu, šoreiz pārgājiena maršruts vedīs apkārt Kraukļu purvam. Pirmais Sporta centra organizētais pārgājiens “Ieelpo pavasara smaržu” norisinājās 7.aprīlī. 

Arī otro pārgājienu “Apkārt Kraukļu purvam” ievadīs novadpētnieka-vēsturnieka Arnolda Jakubovska stāstījums par maršruta apvidus vēsturi. Pulcēšanās gan pārgājiena dalībniekiem, gan tiem dalībniekiem, kas veiks pārgājiena velo-distanci – pl.9:00 pie Jāņa Akuratera dzimtajām mājām Jēkabpils novada Ābeļu pagastā. Pārgājiena maršruta kopējais garums – 19 km tiem, kas veiks distanci kājām, un 29 km tiem, kas distanci veiks ar velo. 

Pārgājienā aicinām piedalīties ikvienu interesentu. Lai pārgājiens sagādātu prieku nevis neērtības, aicinām pievērst uzmanību apģērbam un līdzņemamajām lietām! Pārgājiena dalībniekiem jāizvēlas ērts un brīvs apģērbs, jāģērbjas kārtām, lai nepieciešamības gadījumā lieko var novilkt. Neaizmirstiet par cepurīti aizsardzībai pret sauli un vieglu mugursomu, kurā ielikt nepieciešamās personīgās mantas. Noteikti paņemiet līdzi pietiekamā daudzumā dzeramo ūdeni un kādu našķi enerģijai ceļā.

Dalība pārgājienā iepriekš nav jāpiesaka, bet papildus jautājumu gadījumā zvaniet pa tālr. 26875912 ! Uz tikšanos pārgājienā!

Uzmanību pārgājiena dalībniekiem! Jēkabpils sporta centrs nodrošinās bezmaksas autobusu pārgājiena dalībniekiem, kas aizvedīs tieši uz pārgājiena startu! Autobuss uzņems pārgājiena dalībniekus šādās pieturās: pl.8:10 stadionā “Vārpa”, pl.8:20 Vecpilsētas laukumā, pl.8:30 Lauktehnikas rajonā pretī Jēkabpils sporta namam. Savukārt pārējiem pārgājiena dalībniekiem un velo-pārgājiena dalībniekiem pārgājiena startu palīdzēs atrast norādes, kas būs ievietotas sākot no Lašiem (aptuvenais attālums no Lašiem līdz Akuratera dzimtajām mājām – 1 km).  

 

INFORMĀCIJA PAR PĀRGĀJIENA MARŠRUTU >>> 

PĀRGĀJIENA KARTE >>>
 
      Atpakaļ