Jaunumi

Aktualitātes


   
86017

Jēkabpils pilsētas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus – Kurbada Kauss
16.05.2018


Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros 16. jūnijā notiks Jēkabpils pilsētas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma – Kurbada Kauss. Sacensībām var pieteikties līdz 14. jūnijam interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/. Līdzās sacensībām notiks arī Jēkabpils posms sacensībā „Latvijas spēcīgākā pilsēta”.

Kurbada Kausa sacensības notiks Jēkabpilī, Vienības ielā 7  t/c Sēlija  stāvlaukumā. No plkst. 8.30 līdz 9.30 notiks dalībnieku svēršanās, bet plkst. 10.00 sacensību sākums.

Sacensību laikā būs iespēja apskatīt tuvumā “Latvijas antīko automobiļu kluba”  spēkratus, kā arī izmēģināt spējas auto vilkšanā. Bet jauniešus un bērnus gaida aizraujoša izklaide, kur izmantojot “Easywood” koku klucīšus varēs veidot visādas konstrukcijas.

Reizē ar Kurbada Kausu no plkst. 13.00 līdz 16.00 notiks Latvijas spēcīgākās pilsētas Jēkabpils posms svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Šajās sacensībās nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, kā arī tajās var piedalīties ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis. Vairāk par šo sacensību norisi: http://specigakapilseta.lv/

Neliels ieskats pagātnē: par Latvijas spēcīgāku pilsētu cīņa notiek kopš 2014. gada. Bet pagājušajā gadā Jēkabpils pilsēta ierakstīja savu vārdu Kopējais Latvijas Spēcīgākās Pilsētas vērtējuma pa visiem gadiem ieguva III vietu!  Jēkabpils posmā pilsētas iedzīvotāji pagājušajā gadā svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu kopā pacēla 223 740 kg.

 

Papildu informācijai:

Sacensību organizatori

Aleksandrs Andronovs, mob. +371 27 097 807
 
      Atpakaļ