Aktualitātes

109636

“Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” basketbolisti sāpīgi zaudē cēsiniekiem
16.12.2019

Piektdien, 13. decembrī Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijā (LBL3) sāpīgu zaudējumu ar viena punkta deficītu (84:85) piedzīvoja “Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” basketbolisti, piekāpjoties BK “Cēsis/Cēsu sporta skola” komandai.

Spēle risinājās Jēkabpils sporta namā. Līdz otrās ceturtdaļas ieskaņai mājinieku lielākoties tieši ar precīzu tālmetienu birumu iekrāja 15 punktu pārsvaru (31:16) un šķita, ka uzvaras kauss jau nosliecies “lūšu” pusē. Tomēr cēsinieki tik viegli nepadevās un līdz pirmā puslaika beigām lēnām sadeldēja jēkabpilieši pārsvaru līdz pieciem punktiem (44:39). Trešajā ceturtdaļā mājinieki spītīgi turēja vadības grožus savās rokās līdz tomēr tie pārgāja BK “Cēsis/Cēsu sporta skola” basketbolistu īpašumā. Pēdējā ceturtdaļā sīvā cīņā rezultāts gāja punkts punktā, tomēr pašās pēdējās spēles sekundēs vairākas neveiksmes liedza Andra Čerjaka komandai pārspēt cēsiniekus, un Jēkabpils komanda piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar viena punkta deficītu – 84:85.

13. decembris, LBL3, Jēkabpils sporta nams
“Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” – BK “Cēsis/Cēsu sporta skola” 84:85 (27:16, 17:23, 16:23, 24:23)
Jēkabpils: Stiebriņš 31, Zalāns 13, Čaupjonoks 13, Tumšs 7, Indriksons 7, Ķiploks 7, Čiekurs 4, Vanags 2 (8 ab), Stalidzāns, Stogovs, Gūtmanis

“Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” komanda ar septiņām uzvarām un trīs zaudējumiem ieņem rezultātu tabulas trešo pozīciju.

Nākamā cīņa LBL3 turnīrā “lūšiem” gaidāma 17. decembrī Saulkrastu sporta centrā pret BK “Carnikava”.