Aktualitātes

84751

“Jēkabpils Lūši” pārsteidz “Selveru” Tallinā
15.03.2018

“Credit24” meistarlīgas volejbolā pirmajā ceturtdaļfināla spēlē trešdien viesos uzvaru izcīnīja “Jēkabpils Lūši”, kas piecos setos pieveica “Selver Tallinn”.

Pamatturnīrā “Jēkabpils lūši” ieņēma 4. vietu, par trim punktiem apsteidzot Austra Štāla vadīto “Selver Tallinn”. Ceturtdaļfinālā līdz divām uzvarām pirmā spēle notika Tallinā, un tajā uzvaru ar 3:2 (23, -18, -23, 22, 11) svinēja jēkabpilieši.

Rezultatīvākais “lūšiem” ar 22 gūtajiem punktiem bija Rihards Puķītis, 16 punkti Armandam Āboliņam, 15 – Ērikam Voroņko, 11 – Zigurdam Adamovičam un 9 – Vladislavam Blumbergam. Pretiniekiem 19 punkti Oliveram Oravam, 17 – Albertam Hurtam un 16 – Denisam Losnikovam.

“Uz uzvaru gājām,” atceļā no Tallinas par spēli pastāstīja “lūšu” galvenais treneris Mārcis Obrumans. “Tikai pa ceļam uz Tallinu uzzinājām, ka viņu pirmā “diagonāle” Tāvi Nimmistu pēdējā mačā pamežģījusi potīti. Kaut arī Oravs pēdējos mačos dalīja spēles laiku ar Nimmistu, viņa parādīšanās laukumā bija zināms pārsteigums, un ar viņu īsti galā netikām. Paši labi nospēlējām aizsardzībā, taču nevarējām aizsardzībā paceltās bumbas pārvērst punktos. Mājās gribēšu video uzmanīgi paskatīties savus pirmos tempus, jo liekas, ka atsevišķos brīžos cēlājs varēja pieņemt citus lēmumus.

Rītvakar (ceturtdien) būs atjaunojošais treniņš, piektdien – viegls treniņš, tāds pats – sestdien no rīta. Un vakarā jau spēle.”

Pārējos ceturtdaļfināla pāros pirmās spēles ceturtdien: Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā pulksten 20:00 “Biolars/Jelgava” (8.) - “Saaremaa VK” (1.), Pērnavā pulksten 19:00 “Parnu VK” (2.) - “RTU/Robežsardze” (7.), un Rakverē pulksten 19:00 “Rakvere VK” (6.) - “BIGBANK Tartu” (3.).