Aktualitātes

103838

Jēkabpiliešiem neizdodas revanšēties "Valmiera Glass/ViA" komandai
07.01.2019

Sestdien, 5. janvārī Jēkabpils sporta namā "Jēkabpils/SMScredit.lv" komandai cīņa pret "Valmiera Glass/ViA" komandu izvērtās neveiksmīga. Ja pirmo ceturtdaļu "lūši" cīnījās līdzvērtīgi (15:16), tad otrajā ceturtdaļā pirmos punktus izdevās gūt vien pēc sešām minūtēm. Viesi tikmēr savu pārsvaru bija palielinājuši jau līdz 12 punktiem (15:27) un līdz pat spēles finišam turpināja dominēt laukumā. Cīņa noslēdzās ar "lūšiem" gaužām neapmierinošu rezultātu - 49:71.

Rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Verners Kohs. Komandā pirmo maču aizvadīja jauns spēlētājs - 23 gadus vecais spēka uzbrucējs Lions Gilmors (Leon Gilmore III) no Amerikas, kurš savā debijā guva sešus punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.

"OlyBet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līga, 5.01.2018., Jēkabpils sporta nams

"Jēkabpils/SMScredit.lv" - "Valmiera Glass/ViA" 49:71 (15:16, 13:20, 9:19, 12:16)

"Jēkabpils/SMScredit.lv": Kohs 17, Gilmors 6 (7 ab), Aleksejevs 6 (13 ab), Līnis 4, Džozefs-Polēns 4, Hermanovskis 4, Vanags 3, Denafs 3, Štelmahers 2, Būmeistars (6 ab), Zomerfelds, Haračičs.

Janvārī jēkabpiliešiem gaidāmas vēl trīs mājas spēles - trešdien, 16. janvārī plkst. 20.00 BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” savā laukumā uzņems BK “Betsafe Jūrmala”, ceturtdien, 24. janvārī plkst. 20.00 – “Kalev/Cramo” un trešdien, 30. janvārī plkst. 20.00 – BK “Ogre” komandu.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals”, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.