Aktualitātes

109688

J. Āboliņa sporta kluba sportisti Latvijas čempionātā svarbumbu celšanā iegūst vairākas godalgotas vietas
19.12.2019

Sestdien, 14.decembrī, Rugājos notika Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā junioriem un pieaugušajiem.

Jāņa Āboliņa sporta kluba komanda izcīnīja vairākas godalgotas vietas. Junioru grupā savā svara kategorijā 2. vietas izcīnīja Viktorija Voitehoviča un Larions Volkovs, bet 3. vietas ieguva Sabīne Purviņa un Artjoms Orlovs. Viktorija Voitehoviča startēja arī sieviešu grupā un tur izcīnīja 3. vietu. Vīriešu grupā uz goda pjedestāla otrā pakāpiena savās svara kategorijās kāpa Oļegs Grošteins un Vladislavs Voitehovičs, bet trešajā pozīcijā ierindojās Larions Volkovs.

Vīriešu stafetē Oļegs Grošteins un Vladislavs Voitehovičs izcīnīja 2. vietu – sīvā cīņā uzvarēja Daugavpils novada komandu, uzrādot vienādu rezultātu, bet vinnēja pēc kopējā komandas svara.

Kopvērtējumā Jāņa Āboliņa sporta kluba sportisti izcīnīja 3. vietu gan junioru, gan pieaugušo konkurencē.