Aktualitātes

106850

Jēkabpilieši – trešā spēcīgākā komanda Madonā
11.06.2019

Sestdien, 8. jūnijā Madonas pilsētas svētku ietvaros notika 2019. gada Madonas novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Sacensībās savu spēku lieliski nodemonstrēja Jēkabpils sporta centra komanda, kas kopvērtējumā ieguva 3. vietu.

Individuālajā vērtējumā Jēkabpils sportisti izcīnīja 11 medaļas. No dāmām savā svara kategorijā 2.vietu ieguva Diāna Ivanova, 3. vietu – Nadežda Dolgova. Jauniešu konkurencē savā grupā 2. vieta Erikam Mašinskim. Junioru vidū Andrejs Kuļikovs izcīnīja sudrabu (otrs absolūti labākais rezultāts junioriem). Veterānu konkurencē savā grupā zeltu izcīnīja Andris Rimeiķis (otrs absolūti labākais rezultāts veterāniem), Vjačeslavs Naumovs un Vitalijs Snegirevs. 2.vietā ierindojās Rolands Degro. “Open” grupā sudraba medaļas savās svara kategorijās ieguva Aleksandrs Andronovs un Rolands Vjaters, bet pie bronzas tika Agris Līcis-Līcītis.