Aktualitātes

107893

FK “Keiko” piekāpjas FK “Līvāni/LĪVMET”
09.09.2019

Sestdien, 7. septembrī Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionā risinājās Latvijas 2. līgas Austrumu zonas čempionāta futbola spēle starp Jēkabpils komandu FK “Keiko” un FK “Līvāni/LĪVMET”.

Pirmajā puslaikā līvānieši saņēma trīs dzeltenās kartītes, tomēr tas netraucēja Ruslanam Andrejevam spēles 35. minūtē raidīja bumbu jēkabpiliešu vārtos, panākot 1:0 savas komandas labā. Otrajā puslaikā līvānieši savu pārsvaru palielināja līdz 3:0 un tikai tad Jēkabpils komandas spēlētājam Armandam Kalvānam izdevās gūt pirmo punktu FK “Keiko” labā.  Diemžēl tas arī palika vienīgais jēkabpiliešu gūtais gols spēlē un cīņa noslēdzās ar rezultātu 1:5 FK “Līvāni/LĪVMET” labā.

Šobrīd Jēkabpils komanda 2. līgas Austrumu zonas rezultātu tabulā ar sakrātiem 25 punktiem 10 komandu konkurencē ieņem 6. pozīciju.

Nākamā spēle FK “Keiko” futbolistiem gaidāma mājas laukumā 20. septembrī plkst. 17.00 pret “Lubāna/Degumnieki/MBJSS” komandu.