Jaunumi

Aktualitātes


   
105257

Finišē novusa turnīrs
11.03.2019


Finišē novusa turnīrs

            Ar 3. posma sacensībām finiša līniju sasniedza Jēkabpils pilsētas atklātais individuālais turnīrs novusā ,,Zelta kija 2019,,. Kaut pavasaris un gripa nedaudz paretināja spēlētāju rindas, tomēr tas nemazināja pēdēja posma spēļu azartiskumu, neprognozējamību un salika visu savās vietās atbilstoši novusistu pašreizējai meistarībai. Prieks par to, ka šajā posmā spēlētāju saimei pievienojās vēl divi spēlētāji.

            Pārvarot priekšsacīkšu un finālu barjeras, noskaidrojās vietu sadalījums noslēguma posmā un kopvērtējumā. Zaudējot vien Mārim Resnim (Jēkabpils), 1. vietu šajā posmā izcīnīja jēkabpilietis Valentīns Sipovičs. Ar tikai 1 punkta starpību 2. vietu ieguva Aleksandrs Belovs (Jēkabpils). Četras neizšķirtas spēles neliedza Mārim Resnim iekarot 3. pozīciju. No viņiem tikai nedaudz atpalika jēkabpilieši Mihails Peregudovs, Anatolijs Savickis un Juris Stikāns. Summējot trijos posmos izcīnītās vietas, tika sadalītas vietas kopvērtējumā šajā turnīrā. Zeltīto kausu par 1. vietu saņēma Māris Resnis, iegūstot 10 punktus. 2. vietu ar 13 punktiem izcīnīja Pēteris Sprukts (Krustpils novads). Kritums par 9 vietām šajā posmā liedza viņam saglabāt līdera pozīcijas. 3. vietu, savācot 17 punktus, ieguva Aleksandrs Belovs. Tikpat punktu arī 4. vietas ieguvējam Mihailam Peregudovam, bet viņam bija sliktāks papildrādītājs. 5. vietu ar 18 punktiem sev nodrošināja Roberts Vēveris (Salas novads), 6. vietā atstājot Valentīnu Sipoviču, kurš uzlaboja savu sniegumu par 5 vietām. Kausu par uzvaru zēnu, sieviešu grupā saņēma Juris Stikāns. Speciālbalvu savā īpašumā ieguva vecākais turnīra dalībnieks Anatolijs Savickis, kurš nerespektēja gados krietni jaunākus pretiniekus.

            Dalībnieki pateicas Jēkabpils sporta centram (īpaši Baibai Grasai) par sarūpētajām balvām un galdu transportēšanu, Veides ģimenei par garšīgo medu, Agrobiznesa koledžai par telpu nodrošināšanu un Jānim Lācim par turnīra iemūžināšanu. Fotogrāfijas skatāmas sporta centra mājas lapā.

            Jaunā sezona vēl tikai sākusies, tādēļ novusistiem novēlu uzcītīgus treniņus (otrdienās, ceturtdienās Sporta centra ēkas 3. stāvā) un panākumus turpmākajās sacensībās. Aicinu piedalīties Lieldienu turnīrā pāru spēlēs 20. aprīlī 10:00 Sporta centrā. Veidojiet saderīgus pārus gan raksturā, gan meistarībā un piesakiet dalību!

 Māris Jaudzems

Ielādēju... 
      Atpakaļ