Jaunumi

Aktualitātes


   
110692

Ar stundas skrējienu un uzvarētāju apbalvošanu noslēdzies “Ziemīšu jampadracis” (FOTO)
02.03.2020


Svētdien, 1. martā, Jēkabpils Mežaparkā norisinājās “Ziemīšu jampadrača” noslēdzošā kārta, kurā dalībniekiem bija jādodas stundu garā izturības skrējienā. Pēc skrējiena uz goda pjedestāla kāpa sacensību kopvērtējuma uzvarētāji.


Stundas skrējienā par absolūto uzvarētāju sieviešu konkurencē kļuva Ineta Jerofejeva, viņa stundas laikā pieveica 14 apļus. Savukārt vīriešu vidū ar 16 noskrietiem apļiem triumfēja Jānis Jerofejevs. 


Kopumā “Ziemīšu jampadracī” no 19. janvāra līdz 1. martam notika četras kārtas un kopvērtējumā tika vērtētas katra sportista trīs veiksmīgākās no tām. Savās vecuma grupās par uzvarētājiem kļuva: Alda Vulāne, Leonīds Valdonis, Anita Šteinberga, Aivars Žugris, Inga Elksne, Ivars Timko, Zane Lauva, Ingus Znotiņš, Evelīna Vasiļjeva, Renārs Lucijanovs, Samanta Justīne Romanova un Nauris Pinne. 

 

Ar visiem rezultātiem var iepazīties - http://jekabpilssc.lv/sacensibas/rezultati 


Pēc uzvarētāju apbalvošanas veiksminieki īpašajā “Ziemīšu jampadrača” izlozē tika pie jaukām balvām no Jēkabpils sporta centra!


Paldies visiem dalībniekiem par izturību, mīlestību pret sportu un kopā būšanu! Mūs nenobiedēja ne lietus, ne dubļi, ne pelēkas debesis! Turēsim īkšķus, lai nākamais “Ziemīšu jampadracis” būtu balts, balts un slēpēm būtu daudz darba! 

 


Foto: Jānis Lācis
Ielādēju... 
      Atpakaļ